بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
مراسم معارفه معاون جدید دیوان عدالت اداری برگزار شد

مراسم معارفه معاون جدید کار و تامین اجتماعی دیوان عدالت اداری با حضور حجت الاسلام و المسلمین بهرامی و جمعی از قضات و معاونین دیوان در سالن غدیربرگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین محمد کاظم بهرامی، رئیس دیوان عدالت اداری در ابتدای این مراسم ضمن گرامیداشت هفته وحدت و تبریک به مناسبت فرا رسیدن ولادت حضرت رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق (ع)، گفت: هفته وحدت بی‌تردید نماد و پیام صلح و دوستی برای پیروان راستین و حقیقی دین و مکتب انسان ساز اسلام ناب محمدی است.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی وجود مقدس نبى مكرم و رسول اعظم اسلام را مهمترين نقطه ى ايجاد وحدت دانست و افزود: اتحاد و وحدت مسلمانان از جایگاه رفیع و با عظمتی برخوردار است و رفتار و گفتار رسول مکرم اسلام(ص) و ائمه معصومین(ع) گواه بر این ادعاست.

رئیس دیوان عدالت اداری به نارسایی در برخی از قوانین اشاره کرد و گفت: برخی ضوابط و قوانین دارای کاستی­هایی است که نیاز به بازنگری و اصلاح دارند. این ضعف­ها و نارسایی­ها تحت تأثیر عوامل متعددی به وجود آمده است  که قضات باید این موارد را به دستگاه های اجرایی یادآوری کنند و با تعامل بیشتر از ضایع شدن حقوق مردم جلوگیری شود که نتیجه آن منجر به کاهش ورودی پرونده به دیوان عدالت اداری شود.

وی افزود: سامانه ساعد یا همان سامانه آرای صحیح  که با هدف جلوگیری از آرای متعارض و یکسان سازی رویه‌های قضایی در سال جاری راه اندازی شده است با کمک قضات باید به تکمیل تر شود تا تعداد موضوعات بیشتری در آن قرار بگیرد تا از این طریق صحت آراء در دیوان ملموس‌تر شود.

  در  این مراسم و به موجب حکمی از سوی ریاست محترم قوه قضاییه و ریاست محترم دیوان عدالت اداری سید کاظم موسوی به عنوان معاون قضایی در امور کار و تامین اجتماعی، منصوب شدند.

همچنین از زحمات دکتر غلامرضا مولا بیگی به عنوان سرپرست این معاونت تشکر و قدردانی شد.

 

 

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف