بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
مرحله دوم نهضت کمک مومنانه در دیوان عدالت اداری آغاز شد

در راستای رزمایش همدلی و کمک های مومنانه، مرحله دوم کمک های قضات و کارکنان دیوان عدالت اداری با همکاری بسیج دیوان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، عباس محدث، فرمانده پایگاه بسیج شهید مفتح دیوان عدالت اداری اعمال تحریم‌ها علیه ملت ایران و تحمیل جنگ اقتصادی را ظالمانه خواند و گفت:  امروز به واسطه تحریم‌ها و شیوع بیماری کرونا، کشور در شرایط سختی از لحاظ اقتصادی قرار دارد، و کارکنان دیوان عدالت اداری حمایت از نیازمندان را وظیفه خود می دانند.

فرمانده پایگاه بسیج شهید مفتح دیوان عدالت اداری از تهیه سه هزار بسته حمایتی خبر داد و گفت: این اقدام دیوان عدالت اداری با مشارکت بسیج دیوان انجام و در قالب بسته هایی به ارزش 450 هزار تومان سه هزار بسته اقلام معیشتی تهیه شد.
محدث ضمن تقدیر و تشکر از تمامی قضات و کارکنان دیوان عدالت اداری اظهار کرد؛ دومین مرحله رزمایش کمک مومنانه باهدف کمک به اقشار نیازمند جامعه و کسانی که بر اثر ویروس کرونا آسیب دیده‌اند، انجام شد و هدف این بود که به نیازمندان بگوییم در کنار آنها هستیم.

این بسته‌ها تا ۲۴ ساعت آینده میان خانوار‌های کم برخورداری که فهرست شان از طرف بسیج و ستاد اجرایی فرمان امام در اختیار ما قرار گرفته است، توزیع می‌شود.

 گفتنی است مرحله اول رزمایش کمک های مومنانه قضات و کار کنان دیوان عدالت اداری در قالب 500 بسته اقلام ضروری در خرداد ماه سال جاری به دست نیازمندان رسید.

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف