بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
تقدیر رئیس دیوان عدالت اداری از حضور چشمگیر مردم در راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

رئیس دیوان عدالت اداری از حضور گسترده و چشمگیر مردم در گرامیداشت بیست و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قدردانی کرد و این حضور را برای دست‌اندرکاران نظام مسوولیت‌آفرین خواند.

رئیس دیوان عدالت اداری از حضور گسترده و چشمگیر مردم در گرامیداشت بیست و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قدردانی کرد و این حضور را برای دست‌اندرکاران نظام مسوولیت‌آفرین خواند.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری در جلسه 23 بهمن هیات عمومی گفت: حضور معنادار مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال تداعی کننده این موضوع بود که مردم با همه سختی‌ها و مشکلاتی که طی سال جاری در معیشت خود با آن مواجهند، نظام خود را دوست دارند و باور دارند که هدف و انگیزه انقلاب اسلامی ایران، تحقق آرمان‌های امام راحل و پیاده کردن احکام نورانی اسلام است.
وی افزود: آنان نشان دادند که انقلابشان برای نان و بهبود بخشیدن به زندگی ظاهری نبوده است. با این اوصاف برخی عملکردهای ما باعث شرمندگی است که توده مردم با خلوص نیت در صحنه حضور می یابند و ما گاهی در خدمت‌رسانی کوتاهی می‌کنیم یا موجبات اختلاف، شکاف و دلسردی را فراهم می‌کنیم.
رئیس دیوان عدالت اداری اضافه کرد: البته مردم حساب نظام را از عملکرد برخی مسوولان جدا می‌دانند و تنها عملکرد مسوولان برایشان معیار نیست. آنان می‌دانند که اسلام، امام راحل و رهبری معظم انقلاب محورند و این انگیزه‌ای است که آنان را با خضوع و دلگرمی به صحنه می‌کشاند.
وی با اشاره به این موضوع که پس از سی و چهار سال همچنان عشق به امام و ولایت در مردم متبلور است، اظهار داشت: با این وصف حقیقتا مسوولیت ما به مراتب سنگین‌تر می‌شود و ما باید در خدمت به مردم تلاشی بیش از این داشته باشیم به ویژه آنان که دست‌اندرکار حل مسایل معیشتی و روزمره مردم هستند، باید هرچه بهتر به وظیفه و تکلیف خود عمل کنند.
حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری در ادامه با بیان فرمایشی از امام رضا(ع) گفت: روایت شریفی از امام هشتم(ع) نقل شده است که آن حضرت می‌فرمایند: «خداوند رحمت کند آن بنده‌ای را که ما را محبوب مردم قرار می‌دهد و مغضوب آنان نمی‌سازد، سوگند به خدا، اگر سخنان زیبای ما را به مردم نشان بدهند، اینها عزیز خواهند بود و هیچکس نمی‌تواند وصله یا پیرایه‌ای به آن ببندد».
وی در پایان تصریح کرد: اگر چهره رسول الله(ص) و ائمه معصومین و تعالیم و آموزه‌های نورانی اسلام آنگونه که هست به مردم جامعه و بشریت نشان داده شود، بی‌شک جملگی عاشق و شیفته آن خواهند شد، زیرا مگر پاکی و اخلاق حسن، امری است که کسی با آن مخالفت ورزد؟
 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف