پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او*بسم الله الرحمن الرحیم ملّت عزیز ایران! سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیّبه‌ی شهیدان، روح مطهّر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیّة‌الله‌ ارواحنا فداه و به روح مطهّر خود او تبریک و به ملّت ایران تسلیت عرض میکنم. او نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود، او همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی او در همه‌ی این سالیان بود، با رفتن او به حول و قوّه‌ی الهی کار او و راه او متوقّف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند. شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان -‌و نیز همه‌ی دشمنان- بدانند خطّ جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است. فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه‌ی مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد. ملّت ایران یاد و نام شهید عالی‌مقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت و اینجانب سه روز عزای عمومی در کشور اعلام میکنم و به همسر گرامی و فرزندان عزیز و دیگر بستگان ایشان تبریک و تسلیت میگویم. *سیّدعلی خامنه‌ای *۱۳دی‌ماه ۱۳۹۸ ***پیام رئیس دیوان عدالت اداری در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی: بسم الله الرحمن الرحیم مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا﴿۲۳﴾ در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. دولت تروریست و جنایت پیشه آمریکا در اقدامی ددمنشانه با حمله به خودرو حامل چهره بین المللی مقاومت پاسدار رشید اسلام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جمعی از همسنگرانش باردیگر دشمنی و کینه عمیق خود را به فرزندان خمینی آشکار کرد. بدون تردید خون جاری شده این سردار سرافراز اسلام درخت تنومند مقاومت در جهان اسلام را آبیاری خواهد کرد و جانی دوباره خواهد بخشید و به حول و قوه الهی انتقام سخت و پشیمان کننده در انتظار آمریکای جنایت کار و همپالگی های حقیر آن در منطقه خواهد بود . شهادت برای آن سردار خستگی ناپذیر پاداش عمری مجاهدت در راه خدا بود که آرزوی همه مجاهدان از صدر اسلام تاکنون بوده است. این جانب شهادت این سردار پرافتخار و جمعی از همراهانش را به محضر حضرت ولی عصر عج، فرماندهی معظم کل قوا، جبهه مقاومت و همرزمان و خانواده آنان تبریک و تسلیت میگویم *محمد کاظم بهرامی *رئیس دیوان عدالت اداری
تقدیر رئیس دیوان عدالت اداری از حضور چشمگیر مردم در راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

رئیس دیوان عدالت اداری از حضور گسترده و چشمگیر مردم در گرامیداشت بیست و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قدردانی کرد و این حضور را برای دست‌اندرکاران نظام مسوولیت‌آفرین خواند.

رئیس دیوان عدالت اداری از حضور گسترده و چشمگیر مردم در گرامیداشت بیست و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قدردانی کرد و این حضور را برای دست‌اندرکاران نظام مسوولیت‌آفرین خواند.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری در جلسه 23 بهمن هیات عمومی گفت: حضور معنادار مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال تداعی کننده این موضوع بود که مردم با همه سختی‌ها و مشکلاتی که طی سال جاری در معیشت خود با آن مواجهند، نظام خود را دوست دارند و باور دارند که هدف و انگیزه انقلاب اسلامی ایران، تحقق آرمان‌های امام راحل و پیاده کردن احکام نورانی اسلام است.
وی افزود: آنان نشان دادند که انقلابشان برای نان و بهبود بخشیدن به زندگی ظاهری نبوده است. با این اوصاف برخی عملکردهای ما باعث شرمندگی است که توده مردم با خلوص نیت در صحنه حضور می یابند و ما گاهی در خدمت‌رسانی کوتاهی می‌کنیم یا موجبات اختلاف، شکاف و دلسردی را فراهم می‌کنیم.
رئیس دیوان عدالت اداری اضافه کرد: البته مردم حساب نظام را از عملکرد برخی مسوولان جدا می‌دانند و تنها عملکرد مسوولان برایشان معیار نیست. آنان می‌دانند که اسلام، امام راحل و رهبری معظم انقلاب محورند و این انگیزه‌ای است که آنان را با خضوع و دلگرمی به صحنه می‌کشاند.
وی با اشاره به این موضوع که پس از سی و چهار سال همچنان عشق به امام و ولایت در مردم متبلور است، اظهار داشت: با این وصف حقیقتا مسوولیت ما به مراتب سنگین‌تر می‌شود و ما باید در خدمت به مردم تلاشی بیش از این داشته باشیم به ویژه آنان که دست‌اندرکار حل مسایل معیشتی و روزمره مردم هستند، باید هرچه بهتر به وظیفه و تکلیف خود عمل کنند.
حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری در ادامه با بیان فرمایشی از امام رضا(ع) گفت: روایت شریفی از امام هشتم(ع) نقل شده است که آن حضرت می‌فرمایند: «خداوند رحمت کند آن بنده‌ای را که ما را محبوب مردم قرار می‌دهد و مغضوب آنان نمی‌سازد، سوگند به خدا، اگر سخنان زیبای ما را به مردم نشان بدهند، اینها عزیز خواهند بود و هیچکس نمی‌تواند وصله یا پیرایه‌ای به آن ببندد».
وی در پایان تصریح کرد: اگر چهره رسول الله(ص) و ائمه معصومین و تعالیم و آموزه‌های نورانی اسلام آنگونه که هست به مردم جامعه و بشریت نشان داده شود، بی‌شک جملگی عاشق و شیفته آن خواهند شد، زیرا مگر پاکی و اخلاق حسن، امری است که کسی با آن مخالفت ورزد؟
 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف