بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری:
ماه ارجمند رجب دروازه ورود عارفانه به ماه مبارک رمضان است

رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به فضائل و برکات ماه رجب، این ماه ارجمند را دروازه‌ای برای ورود توام با معرفت به ماه مبارک رمضان دانست و از همگان خواست از مواهب این ماه شریف غفلت نکنند.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدکاظم بهرامی، رئیس دیوان عدالت اداری، در نطق پیش از دستور هیات عمومی دیوان در روز سه‌شنبه ششم اسفند 98 برکات ماه رجب را پرشمار دانست و خواهان بهره‌بردن همگان از این برکات الهی شد.

وی با اشاره به احادیث و روایات بسیاری که درباره فضائل ماه پرارج رجب در کلام معصومین(ع) مندرج است، این ماه الهی را دروازه‌ای دانست که برای ورود عارفانه به ماه رمضان نباید از آن غفلت کرد.

رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به ادعیه وارده در این ماه شریف گفت: ادعیه  فراوانی برای این ماه وارد شده که می بایست از فرصت های بدست آمده استفاده کرد به ویژه برای دفع بلایا از آن بهره برد.

حجت‌الاسلام والمسلمین بهرامی، با اشاره به گذر ایام، فرصت های ماه رجب را تکرار نشدنی دانست و گفت: این فرصت های ارزشمند نباید در سایه امور روزمره مورد غفلت قرار گیرد.

 وی همچنین به حدیث دیگری درباره فضائل روزهای جمعه ماه رجب اشاره کرد و گفت: سید بن طاووس از حضرت رسول صلى الله علیه و آله روایت کرده که هر کس در روز جمعه ماه رجب، مابین نماز ظهر و عصر، چهار رکعت نماز بگزارد و در هر رکعت یک مرتبه "سوره حمد"، هفت مرتبه "آیه‌الکرسی" و پنج مرتبه "قل هو الله أحد" بخواند، و سپس ده مرتبه بگوید: "أَسْتَغْفِرُ اللهَ الَّذِى لا إِلَهَ إِلا هُوَ وَ أَسْأَلُهُ التَّوْبَةَ"، حق تعالى براى او از روزى که این نماز را گزارده تا روزى که بمیرد، هر روز هزار حسنه عطا فرماید و از او راضى شود.

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف