پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او*بسم الله الرحمن الرحیم ملّت عزیز ایران! سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیّبه‌ی شهیدان، روح مطهّر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیّة‌الله‌ ارواحنا فداه و به روح مطهّر خود او تبریک و به ملّت ایران تسلیت عرض میکنم. او نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود، او همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی او در همه‌ی این سالیان بود، با رفتن او به حول و قوّه‌ی الهی کار او و راه او متوقّف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند. شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان -‌و نیز همه‌ی دشمنان- بدانند خطّ جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است. فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه‌ی مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد. ملّت ایران یاد و نام شهید عالی‌مقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت و اینجانب سه روز عزای عمومی در کشور اعلام میکنم و به همسر گرامی و فرزندان عزیز و دیگر بستگان ایشان تبریک و تسلیت میگویم. *سیّدعلی خامنه‌ای *۱۳دی‌ماه ۱۳۹۸ ***پیام رئیس دیوان عدالت اداری در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی: بسم الله الرحمن الرحیم مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا﴿۲۳﴾ در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. دولت تروریست و جنایت پیشه آمریکا در اقدامی ددمنشانه با حمله به خودرو حامل چهره بین المللی مقاومت پاسدار رشید اسلام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جمعی از همسنگرانش باردیگر دشمنی و کینه عمیق خود را به فرزندان خمینی آشکار کرد. بدون تردید خون جاری شده این سردار سرافراز اسلام درخت تنومند مقاومت در جهان اسلام را آبیاری خواهد کرد و جانی دوباره خواهد بخشید و به حول و قوه الهی انتقام سخت و پشیمان کننده در انتظار آمریکای جنایت کار و همپالگی های حقیر آن در منطقه خواهد بود . شهادت برای آن سردار خستگی ناپذیر پاداش عمری مجاهدت در راه خدا بود که آرزوی همه مجاهدان از صدر اسلام تاکنون بوده است. این جانب شهادت این سردار پرافتخار و جمعی از همراهانش را به محضر حضرت ولی عصر عج، فرماندهی معظم کل قوا، جبهه مقاومت و همرزمان و خانواده آنان تبریک و تسلیت میگویم *محمد کاظم بهرامی *رئیس دیوان عدالت اداری
رئیس دیوان عدالت اداری :
راهبرد ایران اسلامی مقاومت است

حجت الاسلام بهرامی با تبیین این امر که مردم با حضور در بدرقه میلیونی شهدای مقاومت از راهبرد ایران اسلامی حمایت کردند، گفت: مقاومت راهبردی است که انقلاب اسلامی را پیروز کرد .

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری ، حجت الاسلام «محمدکاظم بهرامی» در اجتماع راهپیمایان ۲۲ بهمن شهرستان گلپایگان با بیان اینکه راهبرد ایران اسلامی را مقاومت بیان کرد و با تاکید بر نیاز به ایران قوی گفت: ایران اسلامی با اقتدار در مقابل استکبار ایستاده است و پهباد و پایگاه آمریکایی را منهدم می کند و نمی تواند هیچ واکنشی نشان بدهد و این راهبرد مقاومت و اقتدار مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است.

رئیس دیوان عدالت اداری یکی از اقدامات امام خمینی (ره) را احیای اسلام دانست و بیان کرد: امام راحل با راهبرد مقاومت انقلاب را با تقدیم شهدای فراوان به پیروزی رسانید.

وی با یاد آوری بدرقه میلیونی شهدای مقاومت به خصوص سپهبد شهید قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس تبیین کرد: ملت ایران می داند این دو شهید فرماندهان میدان در راهبرد مقاومت هستند و امنیت را برای کشور و منطقه را تامین کردند.

حجت الاسلام بهرامی با یادآوری اینکه دشمن قصد بر هم زدن منطقه غرب آسیا و ایجاد کشورهای دست نشانده بود، تاکید کرد: عصبانیت دشمن از ایران اسلامی برای این است که شهدای حرم و مقاومت همه برنامه ریزی آنها را برای تغییر معادلات منطقه ای را بر هم زدند.

رییس دیوان عدالت اداری با یادآوری یوم الله بودن روز ۲۲ بهمن به دلیل پیروزی علیه استکبار برشمرد و تاکید کرد: مردم  ایران اسلامی از راهبرد مقاومت حمایت می کند  و در انتخابات روز دوم اسفند با هر تفکری به صورت گسترده رای خواهند داد.

وی مردم را برای داشتن نمایندگانی صالح، تدین، ولایتمدار وانتخابی بهتر از دوره های پیشین به دقت، وسواس بسیار و انتخاب برای خدا با معیارهای نمایندا اصلح، توصیه کرد.

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف