بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری :
راهبرد ایران اسلامی مقاومت است

حجت الاسلام بهرامی با تبیین این امر که مردم با حضور در بدرقه میلیونی شهدای مقاومت از راهبرد ایران اسلامی حمایت کردند، گفت: مقاومت راهبردی است که انقلاب اسلامی را پیروز کرد .

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری ، حجت الاسلام «محمدکاظم بهرامی» در اجتماع راهپیمایان ۲۲ بهمن شهرستان گلپایگان با بیان اینکه راهبرد ایران اسلامی را مقاومت بیان کرد و با تاکید بر نیاز به ایران قوی گفت: ایران اسلامی با اقتدار در مقابل استکبار ایستاده است و پهباد و پایگاه آمریکایی را منهدم می کند و نمی تواند هیچ واکنشی نشان بدهد و این راهبرد مقاومت و اقتدار مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است.

رئیس دیوان عدالت اداری یکی از اقدامات امام خمینی (ره) را احیای اسلام دانست و بیان کرد: امام راحل با راهبرد مقاومت انقلاب را با تقدیم شهدای فراوان به پیروزی رسانید.

وی با یاد آوری بدرقه میلیونی شهدای مقاومت به خصوص سپهبد شهید قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس تبیین کرد: ملت ایران می داند این دو شهید فرماندهان میدان در راهبرد مقاومت هستند و امنیت را برای کشور و منطقه را تامین کردند.

حجت الاسلام بهرامی با یادآوری اینکه دشمن قصد بر هم زدن منطقه غرب آسیا و ایجاد کشورهای دست نشانده بود، تاکید کرد: عصبانیت دشمن از ایران اسلامی برای این است که شهدای حرم و مقاومت همه برنامه ریزی آنها را برای تغییر معادلات منطقه ای را بر هم زدند.

رییس دیوان عدالت اداری با یادآوری یوم الله بودن روز ۲۲ بهمن به دلیل پیروزی علیه استکبار برشمرد و تاکید کرد: مردم  ایران اسلامی از راهبرد مقاومت حمایت می کند  و در انتخابات روز دوم اسفند با هر تفکری به صورت گسترده رای خواهند داد.

وی مردم را برای داشتن نمایندگانی صالح، تدین، ولایتمدار وانتخابی بهتر از دوره های پیشین به دقت، وسواس بسیار و انتخاب برای خدا با معیارهای نمایندا اصلح، توصیه کرد.

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف