بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی:
همه پیشرفت ها در این نظام با انقلابی بودن صورت گرفته است

رئیس دیوان عدالت اداری در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: همه پیشرفت ها در این نظام با خصلت انقلابی بودن صورت گرفته و برای استمرار این انقلاب همه ما باید انقلابی باشیم.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین محمد کاظم بهرامی، رئیس دیوان عدالت اداری در نطق پیش از دستور جلسه هیات عمومی دیوان عدالت اداری و در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به تعبیر امام راحل (ره) که فرمودند " انقلاب ما انفجار نور بود" گفت: پیروزی انقلاب اتفاق عظیمی بود که حقیقتا استکبار جهانی را برای مدت ها در یک شوک عمیق فرو برد.

وی افزود: نکته قابل توجه در انقلاب اسلامی، شکل گیری همه پایه های نظام بر مبنای رای مردم بود. امام راحل (ره) به گونه ای این انقلاب را پیش بردند که تجلی تام مردم سالاری دینی در دنیای امروز شد.

رئیس دیوان عدالت اداری تصریح کرد: البته از آنجا که ارزش ها و آرمان های این انقلاب از همان ابتدا در تضاد با منافع استکبار جهانی بود، سلطه گران توطئه های بسیاری را در طول 41 سال پس از پیروزی انقلاب علیه ملت ایران سازماندهی کردند که به لطف ایثار و از خود گذشتگی مردم و با تقدیم 230 هزار شهید همه این توطئه ها عقیم مانده است.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی افزود: استقامت و مقاومت ملت ایران که ریشه در تعالیم قرآنی دارد، مهمترین عامل شکست همه توطئه های دشمن علیه انقلاب اسلامی بوده است و همه پیشرفت هایی که در نظام جمهوری اسلامی تا امروز رخ داده، مرهون عملکرد انقلابی بوده و برای استمرار این راه، همه ما باید انقلابی باشیم.

رئیس دیوان عدالت اداری در پایان استقلال کشور و عدم وابستگی به قدرت های جهانی را در دنیای امروز مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی ارزیابی کرد.

 

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف