اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْنِ *** مقام معظم رهبری : اوّلین آمر به‌ معروف هم خود ذات مقدّس پروردگار است که میفرماید: اِنَّ اللهَ یَأمُرُ بِالعَدلِ وَ الاِحسانِ وَ ایتآئِ ذِی‌القُربی وَ یَنهی عَنِ الفَحشآءِ وَ المُنکَرِ وَ البَغی.
مدیرکل حوزه ریاست دیوان عدالت اداری:
هر کس به پیامبر گرویده است، ماموریت دارد همگان را به وحدت و استقامت دعوت کند

مدیرکل حوزه ریاست دیوان عدالت اداری تاکید کرد: هر کس به پیامبر گرویده است، ماموریت دارد همگان را به وحدت و استقامت دعوت کند.

مدیرکل حوزه ریاست دیوان عدالت اداری تاکید کرد: هر کس به پیامبر گرویده است، ماموریت دارد همگان را به وحدت و استقامت دعوت کند.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، علی اکبر بختیاری که در آستانه دهه فجر و در شورای پایگاه بسیج دیوان سخن می گفت، اظهار داشت: امروز بیش از پیش نیازمندیم تا به عوامل پیروزی انقلاب توجه کنیم و با مرور آن روزهای سخت بیاد آوریم که عبور از آن دشواری‌ها جز با ایمان به خدا، وحدت کلمه و رهبری‌های امام راحل عظیم‌الشان ممکن نمی‌شد.
وی گفت: برای عبور از سختی‌های ناشی از دشمنی دشمنان انقلاب اسلامی و سیاست‌های تفرقه‌افکنانه آنها لازم است، به وحدت بیندیشیم.
وی تصریح کرد: ولایت فقیه محور وحدت و تبعیت از قانون، راه وصول به آن است.
فرمانده بسیج دیوان با توجه به در پیش بودن ولادت رسول مکرم اسلام(ص) و امام صادق(ع)، ضمن تبریک این میلاد مبارک اظهار داشت: پیامبر عظیم‌الشان اسلام منادی بزرگ وحدت بودند و هر کس به پیامبر گرویده است، ماموریت دارد که همگان را به وحدت و استقامت در برابر دشمنان دعوت کند.
بختیاری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی حاصل خون هزاران شهید و میراث همه مجاهدان و پابرهنگانی است که با زحمت و نثار جان خود آن را به ما رسانده‌اند و ما ظیفه داریم از آن پاسداری کنیم.
وی در پایان بر حضور فعال بسیجیان دیوان در مراسمات دهه مبارک فجر، خاصه راهپیمایی 22 بهمن تاکید کرد و خواستار ارایه برنامه‌های آتی هر یک از معاونت‌ها و اعضای شورای پایگاه بسیج شهید مفتح دیوان شد.
 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف

دربـاره مـا

در اصل يكصد و هفتاد و سوم قانون اساسي آمده است: «به ‌منظور رسيدگي به شكايات، تظلمات و اعتراضات مردم نسبت به مأمورين يا واحدها يا آئين‌نامه‌هاي دولتي و احقاق حقوق آنها، ديواني به نام ديوان عدالت اداري زير نظر رئيس قوه قضائيه تأسيس مي­گردد.