اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْنِ *** مقام معظم رهبری : اوّلین آمر به‌ معروف هم خود ذات مقدّس پروردگار است که میفرماید: اِنَّ اللهَ یَأمُرُ بِالعَدلِ وَ الاِحسانِ وَ ایتآئِ ذِی‌القُربی وَ یَنهی عَنِ الفَحشآءِ وَ المُنکَرِ وَ البَغی.
رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویر احمد:
افتتاح دفتر دیوان عدالت اداری در استان، خدمت بزرگی به مردم است

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: استان کهگیلویه و بویر احمد دوازدهمین استانی است که در راستای اجرای برنامه پنجم توسعه و در رابطه با توسعه حقوق شهروندی و پیش‌برد اهداف قضایی، دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری را افتتاح می‌کند.

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: استان کهگیلویه و بویر احمد دوازدهمین استانی است که در راستای اجرای برنامه پنجم توسعه و در رابطه با توسعه حقوق شهروندی و پیش‌برد اهداف قضایی، دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری را افتتاح می‌کند.
دکتر علی جمادی با بیان اینکه افتتاح این دفتر نمایندگی خدمت بزرگی به مردم است، افزود: افتتاح دفتر دیوان عدالت اداری در این استان از بعد جغرافیایی بسیار حائز اهمیت است و با دسترسی آسان به این دفتر در استان هزینه‌های مردمی کاهش می‌یابد و به پیمودن راه طولانی تهران نیازی نخواهد بود.
 وی با اشاره به خدمات این دفتر اذعان داشت: ارائه مشاوره به مردم، تعامل بیشتر دستگاه‌های اجرایی با همدیگر، ارائه خدمات مشاوره‌ای، دسترسی شهروندان به حقوق شناخته شده خود، کاهش دادخواست‌های بدون راه‌برد از عملکردهای این دفتر است.
رئیس شورای قضایی استان با تقدیر از ریاست دیوان عدالت و تلاش‌های صورت گرفته این دستگاه قضایی اظهار داشت: دیوان عدالت اداری با دستگاه‌های اجرایی سر و کار دارد و با ایجاد پل ارتباطی میان مشاوران حقوقی نهادها و سازمانها با این دفتر باعث آسان شدن ابلاغ‌ها، اجرای مؤثر احکام و همچنین پیش‌گیری از اطاله دادرسی می‌شود.
لازم به ذکر است دفتر دیوان عدالت اداری استان روز پنج‌شنبه با حضور مقامات قضایی کشوری و استانی برگزار می‌شود. 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف

دربـاره مـا

در اصل يكصد و هفتاد و سوم قانون اساسي آمده است: «به ‌منظور رسيدگي به شكايات، تظلمات و اعتراضات مردم نسبت به مأمورين يا واحدها يا آئين‌نامه‌هاي دولتي و احقاق حقوق آنها، ديواني به نام ديوان عدالت اداري زير نظر رئيس قوه قضائيه تأسيس مي­گردد.