بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویر احمد:
افتتاح دفتر دیوان عدالت اداری در استان، خدمت بزرگی به مردم است

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: استان کهگیلویه و بویر احمد دوازدهمین استانی است که در راستای اجرای برنامه پنجم توسعه و در رابطه با توسعه حقوق شهروندی و پیش‌برد اهداف قضایی، دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری را افتتاح می‌کند.

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: استان کهگیلویه و بویر احمد دوازدهمین استانی است که در راستای اجرای برنامه پنجم توسعه و در رابطه با توسعه حقوق شهروندی و پیش‌برد اهداف قضایی، دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری را افتتاح می‌کند.
دکتر علی جمادی با بیان اینکه افتتاح این دفتر نمایندگی خدمت بزرگی به مردم است، افزود: افتتاح دفتر دیوان عدالت اداری در این استان از بعد جغرافیایی بسیار حائز اهمیت است و با دسترسی آسان به این دفتر در استان هزینه‌های مردمی کاهش می‌یابد و به پیمودن راه طولانی تهران نیازی نخواهد بود.
 وی با اشاره به خدمات این دفتر اذعان داشت: ارائه مشاوره به مردم، تعامل بیشتر دستگاه‌های اجرایی با همدیگر، ارائه خدمات مشاوره‌ای، دسترسی شهروندان به حقوق شناخته شده خود، کاهش دادخواست‌های بدون راه‌برد از عملکردهای این دفتر است.
رئیس شورای قضایی استان با تقدیر از ریاست دیوان عدالت و تلاش‌های صورت گرفته این دستگاه قضایی اظهار داشت: دیوان عدالت اداری با دستگاه‌های اجرایی سر و کار دارد و با ایجاد پل ارتباطی میان مشاوران حقوقی نهادها و سازمانها با این دفتر باعث آسان شدن ابلاغ‌ها، اجرای مؤثر احکام و همچنین پیش‌گیری از اطاله دادرسی می‌شود.
لازم به ذکر است دفتر دیوان عدالت اداری استان روز پنج‌شنبه با حضور مقامات قضایی کشوری و استانی برگزار می‌شود. 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف