پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او*بسم الله الرحمن الرحیم ملّت عزیز ایران! سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیّبه‌ی شهیدان، روح مطهّر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیّة‌الله‌ ارواحنا فداه و به روح مطهّر خود او تبریک و به ملّت ایران تسلیت عرض میکنم. او نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود، او همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی او در همه‌ی این سالیان بود، با رفتن او به حول و قوّه‌ی الهی کار او و راه او متوقّف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند. شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان -‌و نیز همه‌ی دشمنان- بدانند خطّ جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است. فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه‌ی مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد. ملّت ایران یاد و نام شهید عالی‌مقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت و اینجانب سه روز عزای عمومی در کشور اعلام میکنم و به همسر گرامی و فرزندان عزیز و دیگر بستگان ایشان تبریک و تسلیت میگویم. *سیّدعلی خامنه‌ای *۱۳دی‌ماه ۱۳۹۸ ***پیام رئیس دیوان عدالت اداری در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی: بسم الله الرحمن الرحیم مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا﴿۲۳﴾ در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. دولت تروریست و جنایت پیشه آمریکا در اقدامی ددمنشانه با حمله به خودرو حامل چهره بین المللی مقاومت پاسدار رشید اسلام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جمعی از همسنگرانش باردیگر دشمنی و کینه عمیق خود را به فرزندان خمینی آشکار کرد. بدون تردید خون جاری شده این سردار سرافراز اسلام درخت تنومند مقاومت در جهان اسلام را آبیاری خواهد کرد و جانی دوباره خواهد بخشید و به حول و قوه الهی انتقام سخت و پشیمان کننده در انتظار آمریکای جنایت کار و همپالگی های حقیر آن در منطقه خواهد بود . شهادت برای آن سردار خستگی ناپذیر پاداش عمری مجاهدت در راه خدا بود که آرزوی همه مجاهدان از صدر اسلام تاکنون بوده است. این جانب شهادت این سردار پرافتخار و جمعی از همراهانش را به محضر حضرت ولی عصر عج، فرماندهی معظم کل قوا، جبهه مقاومت و همرزمان و خانواده آنان تبریک و تسلیت میگویم *محمد کاظم بهرامی *رئیس دیوان عدالت اداری
رئیس دیوان عدالت اداری
حاکمیت تفکر بسیجی فتنه اخیر دشمن را خنثی کرد

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی گفت: هدایت های مقام معظم رهبری، حاکمیت تفکر بسیجی،  هوشیاری و بصیرت مردم فتنه اخیر دشمن در ایجاد اغتشاش و آشوب در کشور را خنثی کرد.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین محمد کاظم بهرامی، رئیس دیوان عدالت اداری در نطق پیش از دستور خود در هیات عمومی دیوان عدالت اداری که همزمان با هفته بسیج و در جریان مراسم ویژه این هفته در آغاز نشست هیات عمومی ایرد شد، بسیج را از زبان امام راحل (ره) مصداقی از شجره طیبه قرآنی دانست و گفت: چهل سال پیش در چنین روزهایی حضرت امام (ره) فرمان تشکیل بسیج را صادر کرد و با صدور این فرمان کشور و انقلاب برای همیشه بیمه شد.

وی افزود: اگر بخواهیم بسیج را آنطور که هست بشناسیم، باید به بیان امام (ره) در این زمینه مراجعه کنیم. ایشان درباره بسیج فرمودند: اگر بخواهیم مصداق کاملی از ایثار، خلوص، فداکاری و عشق به ذات مقدس حق و اسلام را ارائه دهیم، چه کسی سزاوارتر از بسیج و بسیجیان خواهند بود. بسیج شجره طیبه و درخت تنومند و پرثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین حدیث عشق می دهد.

رئیس دیوان عدالت اداری ادامه داد: امام راحل(ره) با آن مقام والای فقهی و معنوی درباره بسیج می فرماید: من همواره به خلوص و صفای بسیجیان غبطه می خورم و از خدا می خواهم تا با بسیجیانم محشور گرداند؛ چرا که در این دنیا افتخارم این است که خود بسیجی ام.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی افزود: امام راحل (ره) با بصیرت معنوی خویش بیش از سه دهه پیش راه مقابله با فتنه های مستکبران را شکل گیری هسته های بسیجی در جهان اسلام می دانست و می فرمود: باید هسته های مقاومت را در تمامی جهان بوجود آورد و در مقابل شرق و غرب ایستاد.

وی با اشاره به اینکه تفکر بسیجی کشور را از فتنه های مختلف نجات می دهد؛ گفت: در حوادث اخیر و در فتنه هایی که آمریکا به روال چهل ساله اخیر در ایران اسلامی ایجاد کرد، با لطف و عنایت الهی، هدایت های مقام معظم رهبری، حاکمیت تفکر بسیجی، هوشیاری و بصیرت مردم، توطئه ها خنثی شد.

رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به حوادث اخیر تصریح کرد: اغتشاش ها و بلواهای اخیر نشان داد دشمنان چه نقشه هایی برای ما دارند و عوامل آنها چگونه در روزهای گذشته در کشور ما عمل کردند و با همین تفکر بسیجی بود که مردم در سراسر کشور به صحنه آمدند و از اغتشاشگران برائت جستند و در شهر تهران هم شاهد بودیم که چگونه مردم وارد عرصه شدند و ایفای تکلیف کردند.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی در پایان با اشاره به روحیه و تفکر استکبارستیزی بسیج گفت: همه ما در سال های گذشته شاهد بودیم که چگونه یک اندیشه لیبرالی در میان عده ای از مدیران شکل گرفت و باعث شد که چشم امیدشان به غرب باشد. همین اندیشه بود که حتی پس از خروج آمریکا از برجام اروپایی ها که یازده تعهد را برعهده گرفته بودند، حتی یک مورد را هم انجام ندادند و هنوز هم از ایران طلب کارند.

 

 

 

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف