اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْنِ *** مقام معظم رهبری : اوّلین آمر به‌ معروف هم خود ذات مقدّس پروردگار است که میفرماید: اِنَّ اللهَ یَأمُرُ بِالعَدلِ وَ الاِحسانِ وَ ایتآئِ ذِی‌القُربی وَ یَنهی عَنِ الفَحشآءِ وَ المُنکَرِ وَ البَغی.
روابط عمومی دیوان عدالت اداری موفق به کسب عنوان برتر شد

روابط عمومی دیوان عدالت اداری عنوان روابط عمومی برتر را در شانزدهمین دوره جشنواره برترین‌های روابط عمومی ایران، از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، این روابط عمومی در بخش اطلاع‌رسانی موفق به کسب عنوان برتر در شانزدهمین دوره جشنواره برترین‌های روابط عمومی ایران شد.

جشنواره برترین‌های روابط عمومی هر سال با بررسی دقیق عملکرد روابط عمومی دستگاه های مختلف طی سال قبل، بر مبنای شاخص‌های حرفه‌ای و با داوری اساتید صاحب‌نام در این زمینه ، برترین‌های این عرصه را در رشته‌های مختلفِ مرتبط با روابط عمومی معرفی می‌کند.

روابط عمومی دیوان عدالت اداری در سال 1397 موفق به ثبت رکورد 12 هزار و 434 انعکاس رسانه‌ای شد که از حیث کیفیت پیام و سطح رسانه‌های انتشار دهنده، رکوردی کم نظیر در سطح روابط عمومی‌های کل کشور ارزیابی شده است.

بر اساس این گزارش 504 انعکاس رسانه‌ای در صداوسیما طی سال 1397 حاکی از حضور مستمر، پرتعداد و موثر اخبار دیوان عدالت اداری در رسانه ملی دارد.

همچنین طی سال گذشته روابط عمومی دیوان عدالت اداری موفق به انتشار بالغ بر 7 هزار و 150 پیام در پایگاه های خبری پربازدید، 2 هزار و 396 پیام در روزنامه‌های کثیرالانتشار و 2 هزار و 360 پیام در خبرگزاری های معتبر شد که حاکی از برنامه‌ریزی حرفه‌ای و دقیق در زمینه اطلاع‌رسانی فعالیت های این مرجع قضایی است.

 

 

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف

دربـاره مـا

در اصل يكصد و هفتاد و سوم قانون اساسي آمده است: «به ‌منظور رسيدگي به شكايات، تظلمات و اعتراضات مردم نسبت به مأمورين يا واحدها يا آئين‌نامه‌هاي دولتي و احقاق حقوق آنها، ديواني به نام ديوان عدالت اداري زير نظر رئيس قوه قضائيه تأسيس مي­گردد.