پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او*بسم الله الرحمن الرحیم ملّت عزیز ایران! سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیّبه‌ی شهیدان، روح مطهّر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیّة‌الله‌ ارواحنا فداه و به روح مطهّر خود او تبریک و به ملّت ایران تسلیت عرض میکنم. او نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود، او همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی او در همه‌ی این سالیان بود، با رفتن او به حول و قوّه‌ی الهی کار او و راه او متوقّف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند. شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان -‌و نیز همه‌ی دشمنان- بدانند خطّ جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است. فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه‌ی مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد. ملّت ایران یاد و نام شهید عالی‌مقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت و اینجانب سه روز عزای عمومی در کشور اعلام میکنم و به همسر گرامی و فرزندان عزیز و دیگر بستگان ایشان تبریک و تسلیت میگویم. *سیّدعلی خامنه‌ای *۱۳دی‌ماه ۱۳۹۸ ***پیام رئیس دیوان عدالت اداری در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی: بسم الله الرحمن الرحیم مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا﴿۲۳﴾ در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. دولت تروریست و جنایت پیشه آمریکا در اقدامی ددمنشانه با حمله به خودرو حامل چهره بین المللی مقاومت پاسدار رشید اسلام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جمعی از همسنگرانش باردیگر دشمنی و کینه عمیق خود را به فرزندان خمینی آشکار کرد. بدون تردید خون جاری شده این سردار سرافراز اسلام درخت تنومند مقاومت در جهان اسلام را آبیاری خواهد کرد و جانی دوباره خواهد بخشید و به حول و قوه الهی انتقام سخت و پشیمان کننده در انتظار آمریکای جنایت کار و همپالگی های حقیر آن در منطقه خواهد بود . شهادت برای آن سردار خستگی ناپذیر پاداش عمری مجاهدت در راه خدا بود که آرزوی همه مجاهدان از صدر اسلام تاکنون بوده است. این جانب شهادت این سردار پرافتخار و جمعی از همراهانش را به محضر حضرت ولی عصر عج، فرماندهی معظم کل قوا، جبهه مقاومت و همرزمان و خانواده آنان تبریک و تسلیت میگویم *محمد کاظم بهرامی *رئیس دیوان عدالت اداری
رئیس دیوان عدالت اداری در شورای اداری شهرستان بستان آباد:
خلاءهای قانونی زمینه تبعیض و بی‌عدالتی را فراهم می‌کند

رئیس دیوان عدالت اداری علت برخی بی‌عدالتی‌ها در جامعه را نتیجه شکاف‌ها یا خلاءهای قانونی در کشور دانست و آن را موجب تبعیض و بی‌عدالتی برشمرد و تاکید کرد: چنین قوانینی باید اصلاح یا به‌روزرسانی شوند.

 به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدکاظم بهرامی رئیس دیوان عدالت اداری، در حاشیه سفر رئیس قوه قضائیه به استان آذربایجان شرقی با حضور در نشست شورای اداری شهرستان بستان آباد با اشاره به این که قوه قضاییه با تمام توان از سرمایه‌گذاری، تولید و صنعت حمایت می‌کند، اظهار داشت: مبارزه با فساد در جهت حمایت از تولید و سرمایه‌گذاری است.

رئیس دیوان عدالت اداری سفرهای رئیس قوه قضائیه به استان‌های مختلف را در مرحله اول سرکشی از واحدهای قضائی و بررسی مشکلات و رفع موانع موجود دانست و افزود: از موارد دیگری  که رئیس قوه قضائیه با جدیت دنبال می‌کنند مشکلات موجود در شهرستان‌ها به خصوص از جهات اقتصادی و سرمایه‌گذاری است تا به دقت بررسی کرده و اگر موانع یا مشکلاتی هم در واحدهای صنعتی استان‌ها وجود داشته باشد آن را تجزیه و تحلیل و در جهت رفع آنان اقدام شود.

‌حجت الاسلام و المسلمین بهرامی در ادامه  با اشاره به اینکه هرکجا با این موانع و مشکلات اقتصادی مواجه شویم قوه قضائیه بنا دارد تا موضوع را بررسی کند، گفت: تلاش می‌کنیم نوع مشکلات مشخص شده و آن را رفع کنیم تا واحدهای صنعتی شروع بکار کنند.

رئیس دیوان عدالت اداری خدمت در نظام جمهوری اسلامی را سنگین برشمرد و افزود: مدیریت در نظام اسلامی یعنی خدمتگزاری و نوکری برای بندگان خدا، پس همه مدیران کشور باید ارائه بهترین خدمت به مردم را اولویت اصلی خود قرار دهند.

‌حجت الاسلام و المسلمین بهرامی وجود بی‌عدالتی در جامعه را موجب ناامیدی در کشور و در بین مردم عنوان کرد و گفت: اگر دنبال امید و امید بخشی در جامعه هستیم باید دنبال اجرای عدالت باشیم.

رئیس دیوان عدالت اداری علت برخی بی‌عدالتی‌ها در جامعه را نتیجه شکاف‌ها یا خلاءهای قانونی در کشور دانست و آن را موجب تبعیض و بی‌عدالتی برشمرد و تاکید کرد: چنین قوانینی باید اصلاح یا به‌روزرسانی شوند.

‌حجت الاسلام و المسلمین بهرامی با اشاره به اینکه همه باید در مقابل هر عمل یا قانون تبعیض‌آمیز مقاومت کنند، مبارزه و ریشه‌کنی فساد در جامعه را وظیفه همه آحاد جامعه خواند.

رئیس دیوان عدالت اداری کشور با تاکید بر اینکه اقدامات رانت ستیز و فسادستیز این قوه هیچ منافاتی با سرمایه‌گذاری و اشتغال در کشور ندارد، اذعان داشت: مبارزه با فساد برای حمایت از تولید و سرمایه‌گذاری در دستور کار است، و این اقدام قوه قضائیه علیه فساد، به دنبال حمایت از سرمایه‌گذاری‌های مشروع و رونق تولید است.

 

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف