بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری در شورای اداری شهرستان بستان آباد:
خلاءهای قانونی زمینه تبعیض و بی‌عدالتی را فراهم می‌کند

رئیس دیوان عدالت اداری علت برخی بی‌عدالتی‌ها در جامعه را نتیجه شکاف‌ها یا خلاءهای قانونی در کشور دانست و آن را موجب تبعیض و بی‌عدالتی برشمرد و تاکید کرد: چنین قوانینی باید اصلاح یا به‌روزرسانی شوند.

 به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدکاظم بهرامی رئیس دیوان عدالت اداری، در حاشیه سفر رئیس قوه قضائیه به استان آذربایجان شرقی با حضور در نشست شورای اداری شهرستان بستان آباد با اشاره به این که قوه قضاییه با تمام توان از سرمایه‌گذاری، تولید و صنعت حمایت می‌کند، اظهار داشت: مبارزه با فساد در جهت حمایت از تولید و سرمایه‌گذاری است.

رئیس دیوان عدالت اداری سفرهای رئیس قوه قضائیه به استان‌های مختلف را در مرحله اول سرکشی از واحدهای قضائی و بررسی مشکلات و رفع موانع موجود دانست و افزود: از موارد دیگری  که رئیس قوه قضائیه با جدیت دنبال می‌کنند مشکلات موجود در شهرستان‌ها به خصوص از جهات اقتصادی و سرمایه‌گذاری است تا به دقت بررسی کرده و اگر موانع یا مشکلاتی هم در واحدهای صنعتی استان‌ها وجود داشته باشد آن را تجزیه و تحلیل و در جهت رفع آنان اقدام شود.

‌حجت الاسلام و المسلمین بهرامی در ادامه  با اشاره به اینکه هرکجا با این موانع و مشکلات اقتصادی مواجه شویم قوه قضائیه بنا دارد تا موضوع را بررسی کند، گفت: تلاش می‌کنیم نوع مشکلات مشخص شده و آن را رفع کنیم تا واحدهای صنعتی شروع بکار کنند.

رئیس دیوان عدالت اداری خدمت در نظام جمهوری اسلامی را سنگین برشمرد و افزود: مدیریت در نظام اسلامی یعنی خدمتگزاری و نوکری برای بندگان خدا، پس همه مدیران کشور باید ارائه بهترین خدمت به مردم را اولویت اصلی خود قرار دهند.

‌حجت الاسلام و المسلمین بهرامی وجود بی‌عدالتی در جامعه را موجب ناامیدی در کشور و در بین مردم عنوان کرد و گفت: اگر دنبال امید و امید بخشی در جامعه هستیم باید دنبال اجرای عدالت باشیم.

رئیس دیوان عدالت اداری علت برخی بی‌عدالتی‌ها در جامعه را نتیجه شکاف‌ها یا خلاءهای قانونی در کشور دانست و آن را موجب تبعیض و بی‌عدالتی برشمرد و تاکید کرد: چنین قوانینی باید اصلاح یا به‌روزرسانی شوند.

‌حجت الاسلام و المسلمین بهرامی با اشاره به اینکه همه باید در مقابل هر عمل یا قانون تبعیض‌آمیز مقاومت کنند، مبارزه و ریشه‌کنی فساد در جامعه را وظیفه همه آحاد جامعه خواند.

رئیس دیوان عدالت اداری کشور با تاکید بر اینکه اقدامات رانت ستیز و فسادستیز این قوه هیچ منافاتی با سرمایه‌گذاری و اشتغال در کشور ندارد، اذعان داشت: مبارزه با فساد برای حمایت از تولید و سرمایه‌گذاری در دستور کار است، و این اقدام قوه قضائیه علیه فساد، به دنبال حمایت از سرمایه‌گذاری‌های مشروع و رونق تولید است.

 

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف