پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او*بسم الله الرحمن الرحیم ملّت عزیز ایران! سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیّبه‌ی شهیدان، روح مطهّر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیّة‌الله‌ ارواحنا فداه و به روح مطهّر خود او تبریک و به ملّت ایران تسلیت عرض میکنم. او نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود، او همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی او در همه‌ی این سالیان بود، با رفتن او به حول و قوّه‌ی الهی کار او و راه او متوقّف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند. شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان -‌و نیز همه‌ی دشمنان- بدانند خطّ جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است. فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه‌ی مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد. ملّت ایران یاد و نام شهید عالی‌مقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت و اینجانب سه روز عزای عمومی در کشور اعلام میکنم و به همسر گرامی و فرزندان عزیز و دیگر بستگان ایشان تبریک و تسلیت میگویم. *سیّدعلی خامنه‌ای *۱۳دی‌ماه ۱۳۹۸ ***پیام رئیس دیوان عدالت اداری در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی: بسم الله الرحمن الرحیم مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا﴿۲۳﴾ در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. دولت تروریست و جنایت پیشه آمریکا در اقدامی ددمنشانه با حمله به خودرو حامل چهره بین المللی مقاومت پاسدار رشید اسلام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جمعی از همسنگرانش باردیگر دشمنی و کینه عمیق خود را به فرزندان خمینی آشکار کرد. بدون تردید خون جاری شده این سردار سرافراز اسلام درخت تنومند مقاومت در جهان اسلام را آبیاری خواهد کرد و جانی دوباره خواهد بخشید و به حول و قوه الهی انتقام سخت و پشیمان کننده در انتظار آمریکای جنایت کار و همپالگی های حقیر آن در منطقه خواهد بود . شهادت برای آن سردار خستگی ناپذیر پاداش عمری مجاهدت در راه خدا بود که آرزوی همه مجاهدان از صدر اسلام تاکنون بوده است. این جانب شهادت این سردار پرافتخار و جمعی از همراهانش را به محضر حضرت ولی عصر عج، فرماندهی معظم کل قوا، جبهه مقاومت و همرزمان و خانواده آنان تبریک و تسلیت میگویم *محمد کاظم بهرامی *رئیس دیوان عدالت اداری
معاون قضایی در امور نظارت و بازرسی دیوان عدالت اداری:
یک‌ چهارم آرای هیات‌های تخلفات اداری آموزش و پرورش در دیوان عدالت اداری نقض می‌شود

معاون قضایی در امور نظارت و بازرسی دیوان عدالت اداری گفت: تاکید رای صادره از سوی هیات‌های تخلف اداری باید مستدل و مستند باشد.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، غلامرضا مولابیگی در چهاردهمین گردهمایى اعضاى هیات‌هاى بدوى و تجدید نظر رسیدگی به تخلفات ادارى آموزش و پرورش سراسر کشور در ارومیه تاکید کرد: در سال 97، تعداد 695 فقره پرونده اعتراض به آرای هیات‌های رسیدگی به تخلفات اداری وزارت آموزش و پرورش و از ابتدای سال 98 تا کنون 258 فقره پرونده اعتراض به این آرا به دیوان عدالت اداری  واصل شده است.

مولابیگی خاطر نشان کرد: پرونده‌های رسیدگی‌شده حکایت از این دارد که در حدود یک‌چهارم آرای هیات‌های رسیدگی به تخلفات اداری آموزش و پرورش در دیوان عدالت اداری کشور نقض می‌شود.

معاون قضایی در امور نظارت و بازرسی دیوان عدالت اداری بیان کرد: عمده علل نقض احکام هیات‌های تخلف اداری شامل عدم تناسب بین حکم و تخلف، عدم رعایت مقررات شکلی، عدم توجیه رای صادره و مستدل و مستند نبودن است.

وی با تاکید بر اینکه باید رای صادره از سوی هیات‌های تخلف اداری مستدل باشد؛ افزود: تعداد زیادی از آرا نقض شده رای هیات‌های تخلف اداری از سوی دیوان عدالت اداری به دلیل مستدل و مستند نبودن است.

مولابیگی گفت: باید شایسته‌گزینی، رعایت مصالح و مسائل اداری در موضوع عزل و نصب‌های مدیران حرفه‌ای و عملیاتی در نظر گرفته شود و از برخورد سلیقه‌ای خودداری شود.

در ادامه این گردهمایی، معاون قضایی در امور نظارت و بازرسی دیوان عدالت اداری به سوالات اعضای هیات‌های رسیدگی به تخلفات اداری آموزش و پرورش پاسخ داد.

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف