بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری
شکل گیری جبهه های مقاومت منطقه از برکات دفاع مقدس است

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی دفاع مقدس را یک جریان تبلیغی دانست و افزود: برکات آن در جامعه امروز در قالب مقاومت جریان دارد و رزمندگان در میدان مقاومت و در جبهه‌های مختلف نظامی پیشرو هستند.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین محمد کاظم بهرامی، رئیس دیوان عدالت اداری در مراسم شورای فرماندهان کل بسیج قوه قضائیه اظهار کرد: تقارن هفته دفاع مقدس و ایام محرم فرصت گرانبهایی است که ما پیوند بین عاشورا و دفاع مقدس را تبیین کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی با اشاره به اقتدار و بیداری که کشورهای همسایه و منطقه دارند، گفت: بیش از سی سال از پایان دفاع مقدس و تجاوز رژیم بعث به مرزهای ایران می‌گذرد، روزگاری دشمن سودای حکومت بر منطقه را داشت،  اما به برکت انقلاب اسلامی و ترویج روحیه ایثار و شهادت، دفاع مقدس به یک جریان فرهنگی و یک حرکت موثر تبلیغی و تبیینی تبدیل شده و برکات آن در جامعه امروز در قالب مقاومت جریان دارد و رزمندگان در میدان مقاومت و در جبهه‌های مختلف نظامی پیشرو هستند.

وی افزود: یکی از واجبات، جهاد در راه خداست، گاهی جهاد به‌صورت دفاع و حضور در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل است که نمونه بارز آن، هشت سال دفاع مقدس بود که بسیاری از ملت شریف ایران در این جهاد شرکت کردند و به فیض شهادت رسیده یا جانباز شدند و با جان و مال خود از دفاع اسلامی پشتیبانی کردند.

رئیس دیوان عدالت اداری در پایان با اشاره به حفظ ارزش ها و مبانی دفاع مقدس گفت: دشمن هنوز وجود دارد اما جرأت رویارویی را ندارد و ما باید جهاد را مقدس بدانیم و در راه آن پایداری و استقامت داشته باشیم که این رمز پیروزی است و موجب شده است که امروز ایران اسلامی قدرت منطقه باشد.

 

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف