بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
فرمانده بسیج دیوان عدالت اداری:
عبور از پیچ آخر و رسیدن به رستگاری امکان‌پذیر است

علی‌اکبر بختیاری در آستانه هفته بسیج اظهار داشت: علی‌رغم همه سختی‌های ایجاد شده از سوی دشمنان عبور از پیچ آخر و رسیدن به رستگاری بر اساس آموزه‌های سید‌الشهداء(ع) امکان‌پذیر خواهد بود.

علی‌اکبر بختیاری در آستانه هفته بسیج اظهار داشت: علی‌رغم همه سختی‌های ایجاد شده از سوی دشمنان عبور از پیچ آخر و رسیدن به رستگاری بر اساس آموزه‌های سید‌الشهداء(ع) امکان‌پذیر خواهد بود.
بختیاری درجمع اعضای شورای پایگاه بسیج دیوان عدالت اداری ضمن تسلیت ایام عاشورای حسینی گفت: روش و منش امام حسین(ع) الگو و اسوه‌ای برای شیعیان بویژه بسیجیان است که حرکت آن امام بزرگوار را نماد و نشان حرکت خود در جامعه می‌دانند.
وی که درباره جایگاه بسیج در جامعه حسینی و ظرفیت آن در مواجهه با دشمنان سخن می‌گفت، ادامه داد: وحدت و استقامت مردم عزیز ایران اسلامی و حضور پرشور جوانان این ملت در قالب بسیج همه توطئه‌های دشمنان را خنثی نموده و آنان نا امیدانه آخرین تلاش‌های خود را از طریق فشار اقتصادی آزمایش می‌کنند.
مدیرکل حوزه ریاست دیوان با بیان لزوم وحدت بین آحاد مردم گفت: ایمان به خدا و وحدت کلمه که امام راحل عظیم الشان (ره) و مقام معظم رهبری (دام ظله) مکررا بر آن تاکید کرده‌اند و همچنین حرکت در مسیر ولایت رمز موفقیت همیشگی ما در نبرد با جبهه کفر بوده و خواهد بود.
وی تصریح کرد: برای حفظ وحدت لازم است همگان از جمله مسوولان این فرمایش پیر فرزانه را مکرر برای خود زمزمه و پیگیری کنند که فرمود «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به این مملکت آسیبی نرسد».
فرمانده بسیج و مدیرکل حوزه ریاست دیوان تاکید کرد: ما بر سر پیمان خود با امام ایستاده‌ایم و تحت فرماندهی مقام معظم رهبری نخواهیم گذاشت این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد.
هفته بسیج باید هفته سازماندهی مجدد و به روزرسانی روش‌های ارایه خدمت به مردم باشد.
بختیاری ادامه داد: بسیج لشگر مخلص خداست و لازم است برادران و خواهران  بسیجی با استفاده از همه امکانات و با حداکثر ظرفیت در خدمت مردم و مراجعان به دیوان عدالت اداری باشند.
فرمانده بسیج دیوان در پایان برنامه‌های هفته بسیج دیوان مبتنی بر شور عاشورایی را تبیین و مسوولیت‌های اعضای شورای پایگاه را ابلاغ کرد.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف