بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری
حمایت از منافقینی که ترور مردم و مسئولان از جمله شهید بهشتی را انجام دادند، نشانگر نیرنگ استکبار جهانی است

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی گفت: فریب و نیرنگ در ذات استکبار جهانی است و با همین فریب  و سالوس از سویی شهید بهشتی بوسیله گروههای تحت حمایت آنها به شهادت می رسد و از طرف دیگر انها شعار مبارزه با تروریسم سر می دهند.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین محمد کاظم بهرامی، رئیس دیوان عدالت اداری در نطق پیش از دستور نشست هیات عمومی، ضمن گرامیداشت هفته قوه قضائیه گفت: حقیقتا در هفتم تیر سال 1360 خسارت بسیار سنگینی به نظام اسلامی و کشور ما بوسیله یک اقدام تروریستی وارد و جنایت بزرگی توسط منافقین انجام شد. با به شهادت رساندن شهید بهشتی و 72 تن از مسئولان نظام قصد تضعیف نظام را داشتند که با استحکام پایه های نظام اسلامی، توطئه ای که صورت گرفته بود نقش بر آب شد.

وی افزود: همین تروریست ها تحت حمایت کشورهای مدعی حقوق بشر قرار گرفتند و بر همگان مشخص شد که این فریب و نیرنگ است که استکبار جهانی به کار می برد. آنها از طرفی شعار حمایت از حقوق بشر و حتی حقوق حیوانات می دهند و از طرف دیگر تروریست ها بوسیله آنها حمایت می شوند.

رئیس دیوان عدالت اداری تصریح کرد: در شرایطی که مقامات آمریکایی اعلام می کنند که داعش را خودشان ایجاد کرده اند، اما مدعی مقابله با تروریسم و حمایت از حقوق بشر می باشند و در این میان جمهوری اسلامی اقدام به افشاگری در این زمینه می کند تا افکار عمومی را متوجه نیرنگ های آمریکا و هم پیمانش نماید.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی افزود: این مدعیان از طرفی از برجام خارج می شوند و از طرف دیگر نماینده به ایران می فرستند تا درباره برقراری ارتباط مذاکره و میانجگری کند و این تازه ترین جلوه نیرنگ و سالوس ایشان است.

رئیس دیوان عدالت اداری در پایان به بیان فرازهایی از سخنان بنیانگذار جمهوری اسلامی و نیز رهبر معظم انقلاب درباره قضا و قضاوت پرداخت و پیروی از منویات امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری در این موارد را تصریح کرد.

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف