پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او*بسم الله الرحمن الرحیم ملّت عزیز ایران! سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیّبه‌ی شهیدان، روح مطهّر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیّة‌الله‌ ارواحنا فداه و به روح مطهّر خود او تبریک و به ملّت ایران تسلیت عرض میکنم. او نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود، او همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی او در همه‌ی این سالیان بود، با رفتن او به حول و قوّه‌ی الهی کار او و راه او متوقّف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند. شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان -‌و نیز همه‌ی دشمنان- بدانند خطّ جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است. فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه‌ی مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد. ملّت ایران یاد و نام شهید عالی‌مقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت و اینجانب سه روز عزای عمومی در کشور اعلام میکنم و به همسر گرامی و فرزندان عزیز و دیگر بستگان ایشان تبریک و تسلیت میگویم. *سیّدعلی خامنه‌ای *۱۳دی‌ماه ۱۳۹۸ ***پیام رئیس دیوان عدالت اداری در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی: بسم الله الرحمن الرحیم مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا﴿۲۳﴾ در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. دولت تروریست و جنایت پیشه آمریکا در اقدامی ددمنشانه با حمله به خودرو حامل چهره بین المللی مقاومت پاسدار رشید اسلام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جمعی از همسنگرانش باردیگر دشمنی و کینه عمیق خود را به فرزندان خمینی آشکار کرد. بدون تردید خون جاری شده این سردار سرافراز اسلام درخت تنومند مقاومت در جهان اسلام را آبیاری خواهد کرد و جانی دوباره خواهد بخشید و به حول و قوه الهی انتقام سخت و پشیمان کننده در انتظار آمریکای جنایت کار و همپالگی های حقیر آن در منطقه خواهد بود . شهادت برای آن سردار خستگی ناپذیر پاداش عمری مجاهدت در راه خدا بود که آرزوی همه مجاهدان از صدر اسلام تاکنون بوده است. این جانب شهادت این سردار پرافتخار و جمعی از همراهانش را به محضر حضرت ولی عصر عج، فرماندهی معظم کل قوا، جبهه مقاومت و همرزمان و خانواده آنان تبریک و تسلیت میگویم *محمد کاظم بهرامی *رئیس دیوان عدالت اداری
رئیس دیوان عدالت اداری
قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست تروریستی آمریکا نشان‌دهنده استیصال این کشور در منطقه است

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین بهرامی گفت: قراردادن نام سپاه پاسداران در لیست تروریست ها ازسوی دولت آمریکا نشان‌دهنده استیصال این کشور در نفوذ در منطقه است.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری حجت‌الاسلام والمسلمین محمد کاظم بهرامی، رئیس دیوان عدالت اداری در نطق پیش از دستور نخستین نشست هیات عمومی در سال 98 با محکوم کردن اقدام اخیر آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست تروریستی گفت: این اقدام با سالگرد قطع رابطه آمریکا با ایران در بیستم فروردین 59 و نیز با روز پاسدار همزمان شده است.

وی افزود: رژیم فاسد و جنایتکار آمریکا، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست گروه های تروریستی قرار داده است. این تصمیمِ نابخردانه، فاقد ارزش و مبنای حقوقی است و ناشی از استیصال و درماندگی رژیم آمریکاست.

رئیس دیوان عدالت اداری افزود: آمریکا که ادعای ابرقدرتی دارد به این امید بوده است که بتواند بر خاورمیانه و کشورهای منطقه استیلا داشته باشد؛ اما با همه هزینه‌های سنگینی که کرده، حتی از اینکه جای پایی در منطقه داشته باشد، مایوس است و باید دیر یا زود منطقه را ترک کند؛ کمااینکه نشانه‌های این امر از هم اکنون ظاهر شده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین بهرامی تصریح کرد: آمریکا در تمام دنیا همیشه حامی رژیم های فاسد و غیرمردمی بوده و در نقاط مختلف از تروریست ها حمایت کرده است. آنها به اقرار خودشان داعش را در منطقه ایجاد کردند تا به اصطلاح، خاورمیانه جدیدی ایجاد کنند؛ حال آنکه با مجاهدت و مقاومت مردم منطقه و با اقدامات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با شکست مواجه شدند و به همین دلیل علیه سپاه اقدام کردند.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی، مقابله به مثل در این مورد را حق قانونی خود می داند و در مسیر آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی، ذره‌ای از مواضع اصولی خود کوتاه نخواهد آمد و انشاءالله طومار جنایتکاران تاریخ پیچیده خواهد شد.

رئیس دیوان عدالت اداری سپس به حادثه سیل اخیر در کشور اشاره کرد و با تمجید از یکپارچگی مردم در کمک به سیل‌زدگان این حرکت را نشان‌دهنده بلوغ  فکری مردم ایران دانست .

گفتنی است حجت‌الاسلام‌ والمسلمین بهرامی در ابتدای سخنان خود به فضائل ماه‌های شعبان و رمضان اشاره کرد و اعیاد ماه شعبان را به اعضای هیات عمومی دیوان عدالت اداری تبریک گفت .

وی سپس با ذکر حدیثی از حضرت اباعبدالله الحسین (ع) معرفت خدا را با مبنای آفرینش ذکر کرد و پرستش ذات الهی را در استمرار این معرفت تشریح نمود .

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف