بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری
قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست تروریستی آمریکا نشان‌دهنده استیصال این کشور در منطقه است

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین بهرامی گفت: قراردادن نام سپاه پاسداران در لیست تروریست ها ازسوی دولت آمریکا نشان‌دهنده استیصال این کشور در نفوذ در منطقه است.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری حجت‌الاسلام والمسلمین محمد کاظم بهرامی، رئیس دیوان عدالت اداری در نطق پیش از دستور نخستین نشست هیات عمومی در سال 98 با محکوم کردن اقدام اخیر آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست تروریستی گفت: این اقدام با سالگرد قطع رابطه آمریکا با ایران در بیستم فروردین 59 و نیز با روز پاسدار همزمان شده است.

وی افزود: رژیم فاسد و جنایتکار آمریکا، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست گروه های تروریستی قرار داده است. این تصمیمِ نابخردانه، فاقد ارزش و مبنای حقوقی است و ناشی از استیصال و درماندگی رژیم آمریکاست.

رئیس دیوان عدالت اداری افزود: آمریکا که ادعای ابرقدرتی دارد به این امید بوده است که بتواند بر خاورمیانه و کشورهای منطقه استیلا داشته باشد؛ اما با همه هزینه‌های سنگینی که کرده، حتی از اینکه جای پایی در منطقه داشته باشد، مایوس است و باید دیر یا زود منطقه را ترک کند؛ کمااینکه نشانه‌های این امر از هم اکنون ظاهر شده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین بهرامی تصریح کرد: آمریکا در تمام دنیا همیشه حامی رژیم های فاسد و غیرمردمی بوده و در نقاط مختلف از تروریست ها حمایت کرده است. آنها به اقرار خودشان داعش را در منطقه ایجاد کردند تا به اصطلاح، خاورمیانه جدیدی ایجاد کنند؛ حال آنکه با مجاهدت و مقاومت مردم منطقه و با اقدامات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با شکست مواجه شدند و به همین دلیل علیه سپاه اقدام کردند.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی، مقابله به مثل در این مورد را حق قانونی خود می داند و در مسیر آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی، ذره‌ای از مواضع اصولی خود کوتاه نخواهد آمد و انشاءالله طومار جنایتکاران تاریخ پیچیده خواهد شد.

رئیس دیوان عدالت اداری سپس به حادثه سیل اخیر در کشور اشاره کرد و با تمجید از یکپارچگی مردم در کمک به سیل‌زدگان این حرکت را نشان‌دهنده بلوغ  فکری مردم ایران دانست .

گفتنی است حجت‌الاسلام‌ والمسلمین بهرامی در ابتدای سخنان خود به فضائل ماه‌های شعبان و رمضان اشاره کرد و اعیاد ماه شعبان را به اعضای هیات عمومی دیوان عدالت اداری تبریک گفت .

وی سپس با ذکر حدیثی از حضرت اباعبدالله الحسین (ع) معرفت خدا را با مبنای آفرینش ذکر کرد و پرستش ذات الهی را در استمرار این معرفت تشریح نمود .

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف