بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری
آماده اعمال تحول مورد تایید رهبر معظم انقلاب در دیوان عدالت اداری هستیم

رئیس دیوان عدالت اداری از آمادگی این مجموعه برای اعمال تحول مورد تایید رهبری معظم انقلاب و اجرای برنامه تحولی مورد نظر ریاست جدید قوه قضائیه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین محمد کاظم بهرامی، رئیس دیوان عدالت اداری در نطق پیش از دستور نشست هیات عمومی، ضمن تشکر از خدمات و زحمات آیت الله آملی لاریجانی در دوره تصدی 10 ساله خود بر منصب ریاست دستگاه قضا، انتصاب آیت الله رئیسی را به ریاست قوه قضائیه تبریک گفت.

وی افزود: آیت الله رئیسی به دلیل سابقه طولانی که در دستگاه قضایی دارند، با مسائل مختلف قوه آشنا هستند و همان طور که در حکم رهبری معظم انقلاب هم آمده بود، موافقت معظم له با برنامه تحولی ارائه شده از سوی ایشان، از نکات بسیار حائز اهمیت است.

رئیس دیوان عدالت اداری در ادامه از آمادگی دیوان عدالت اداری برای تحقق این برنامه تحولی در این مجموعه خبر داد و با اشاره به اینکه مشکل اطاله دادرسی ها در دیوان تا حدود زیادی با همراهی و تلاش قضات بر طرف شده است، بر ضرورت پرداختن به کیفیت آراء تصریح کرد و گفت: ما در دیوان عدالت اداری باید همه تلاش خود را در بهبود کیفیت آراء به خرج دهیم و از جمله رویکرد تازه ای درباره اتقان آراء و ایجاد وحدت رویه داشته باشیم.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی در پایان از تلاش های قضات برای تسریع در رسیدگی به پرونده ها و رفع مشکل اطاله دادرسی قدردانی کرد.

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف