اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْنِ *** مقام معظم رهبری : اوّلین آمر به‌ معروف هم خود ذات مقدّس پروردگار است که میفرماید: اِنَّ اللهَ یَأمُرُ بِالعَدلِ وَ الاِحسانِ وَ ایتآئِ ذِی‌القُربی وَ یَنهی عَنِ الفَحشآءِ وَ المُنکَرِ وَ البَغی.
رئیس دیوان عدالت اداری:
ماه رجب ریسمان بین خالق و مخلوق است

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی با اشاره به فرا رسیدن ماه پر فضیلت رجب گفت: در ادعیه خاص ماه رجب، این ماه را ریسمان بین خالق و مخلوق بیان کرده است.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین محمد کاظم بهرامی، رئیس دیوان عدالت اداری همزمان فرا رسیدن ماه رجب به ذکر فضایل این ماه پرداخت و با اشاره به ایام اعتکاف رجبیه و ولادت امیرالمومنین علی (ع) که در این ماه شریف قرار گرفته است گفت: ماه رجب، فرصتی مغتنم برای آماده شدن جهت استقبال از شعبان المعظم و بهره برداری کامل از رمضان المبارک است. به همین دلیل فضائل بسیاری برای این ماه وارد شده است.

وی افزود: ماه شریف رجب سفره گسترده ای است تا همه افراد بتوانند از نعمات خاص این ماه بهره مند شوند. در این ماه که از ماه های الهی است اسباب رحمت خداوندی فراهم است و دعاهای عجیبی برای این ماه وارد شده است که بر قرائت آنها تاکیدات بسیاری شده است.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی در پایان گفت: بر اساس ادعیه ای که برای ماه رجب وارد شده، این ماه ریسمانی بین خالق و مخلوق است و هر کس این ریسمان را بگیرد، حضرت خالق را خواهد یافت.

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف

دربـاره مـا

در اصل يكصد و هفتاد و سوم قانون اساسي آمده است: «به ‌منظور رسيدگي به شكايات، تظلمات و اعتراضات مردم نسبت به مأمورين يا واحدها يا آئين‌نامه‌هاي دولتي و احقاق حقوق آنها، ديواني به نام ديوان عدالت اداري زير نظر رئيس قوه قضائيه تأسيس مي­گردد.