بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری:
استقلال و پیشرفت کشور مرهون تلاش شهداء، جانبازان و آزادگان است

رئیس دیوان عدالت اداری ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس گفت: آنچه امروز از ارزش‌ها، استقلال و پیشرفت‌ در کشور داریم، مرهون زحمات و تلاش شهداء، جانبازان و آزادگانی است که با جان خود به دفاع از حریم اسلام، کشور و انقلاب پرداختند.

رئیس دیوان عدالت اداری ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس گفت: آنچه امروز از ارزش‌ها، استقلال و پیشرفت‌ در کشور داریم، مرهون زحمات و تلاش شهداء، جانبازان و آزادگانی است که با جان خود به دفاع از حریم اسلام، کشور و انقلاب پرداختند.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری در جلسه هیات عمومی گفت: هشت سال دفاع مقدس یادآور تجاوز عنصر سرسپرده استکبار، صدام خائن و همه نیروهایی بود که تدارک دیدند و جنگ احزاب را علیه اسلام و نظام اسلامی به راه انداختند.
وی در ادامه ضمن گرامی‌داشت یاد امام شهیدان، امام خمینی(ره) ایشان را سرسلسله مجاهدان دانست که جوانان غیور با تاسی به ایشان پا به عرصه مبارزه و دفاع نهادند.
رئیس دیوان عدالت اداری اظهار داشت: یاد شهدای انقلاب را گرامی می‌داریم  و بر ارواح ملکوتی و آسمانی آنان درود می‌فرستیم و از خداوند می‌خواهیم عزیزانمان را با سالار شهیدان امام حسین(ع) محشور گرداند.
وی همچنین با آرزوی اجر و صبر برای جانبازانی که همچنان زندگی را با درد سپری می‌کنند، اضافه کرد: ما وظیفه داریم نسبت به این عزیزان چنان که شایسته است، خدمت کنیم. از همکاران نیز درخواست می‌کنم که رسیدگی به امور جانبازانی را که برای حل مسایل استخدامی و حقوقیشان به دیوان مراجعه می‌کنند، در چارچوب قوانین و مقررات در اولویت قرار دهند و کار آنها را سریع‌تر سامان بخشند که خدمت به این عزیزان ارزش است.
حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری افزود: همچنین باید قدردان همه عزیزان آزاده‌ای بود که در اسارت صدامیان بودند و رنج فراوان تحمل کردند. آنان با مقاومت خود موجب سرافرازی نظام اسلامی شدند.
وی در ادامه اظهار امیدواری کرد که خداوند عنایت فرماید تا پاسدار ارزش‌هایی باشیم که برخواسته از دفاع مقدس و انقلاب شکوهمند اسلامی است.
رئیس دیوان عدالت اداری در بخش دیگری از اظهارات خود با اشاره حدیثی از حضرت امام علی(ع) در توصیف شیعیان گفت: در وسایل الشیعه به نقل حضرت امیرالمومنین، علی(ع) آمده است که ایشان برای شیعیان سه نشانه برشمردند  و فرمودند، «شیعیان ما باید این سه نشانه را داشته باشند، اول آنهایی که در برابر امر ما تسلیمند (که امر در اینجا به معنای ولایت است) دوم شیعیان ما کسانی هستند که قول ما را در زندگی اخذ می‌کنند و سوم آنهایی که نسبت به دشمنان ما موضع دارند، کسی که چنین نباشد از شیعیان ما نیست».

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف