بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری:
مدیریت ایران در جنبش عدم تعهد باید الگویی برای سایرین باشد

رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به برگزاری شانزدهمین کنفرانس جنبش عدم تعهد در کشورمان، اظهار امیدواری کرد: جمهوری اسلامی ایران به عنوان رئیس دوره‌ای جنبش عدم تعهد، با بهره‌مندی از ظرفیت‌های ارزشمندی که در اختیار دارد، به گونه‌ای عمل کند که الگویی برای سایر کشورها باشد.

رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به برگزاری شانزدهمین کنفرانس جنبش عدم تعهد در کشورمان، اظهار امیدواری کرد: جمهوری اسلامی ایران به عنوان رئیس دوره‌ای جنبش عدم تعهد، با بهره‌مندی از ظرفیت‌های ارزشمندی که در اختیار دارد، به گونه‌ای عمل کند که الگویی برای سایر کشورها باشد.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت‌الاسلام و المسلمین منتظری، راهبردهای هوشمندانه و مدبرانه رهبر معظم انقلاب و ارزش‌های برخواسته از وحی الهی در مدیریت انقلاب اسلامی را به عنوان ظرفیت‌ ارزشمندی دانست که جمهوری اسلامی ایران از آن بهره‌مند است.
وی طی سخنانی در جلسه هیات عمومی دیوان عدالت اداری گفت: برگزاری آبرومندانه شانزدهمین کنفرانس جنبش عدم تعهد به عنوان دومین تشکیلات جهانی که بیش از 120 کشور در آن عضویت دارند و استقبال خوب بین‌المللی از آن به رغم تلاش‌های دشمن درجهت کم‌فروغ کردن برگزاری این اجلاس، موجب درخشش نظام اسلامی ما در دنیا شده است.
رئیس دیوان عدالت اداری حضور مقام معظم رهبری و بیان سخنان ارزنده‌ از سوی ایشان را که حاوی مطالب ارزشمند و راهبردی بود، نعمتی برای کشور دانست و اظهار داشت: شخصیت والا و اظهارات مدبرانه ایشان چنان بود که  دبیرکل سازمان ملل متحد در دیدار با رهبر معظم انقلاب، ایشان را رهبر جهان اسلام نامید، این موضوع را باید مورد توجه قرار داد و قدردان این نعمت بود.
وی افزود: یک نکته مهم در برگزاری این اجلاس تأمین امنیت آن بود که به رغم برنامه‌هایی که دشمن داشت، امنیت قابل تحسینی را در جریان برگزاری این کنفرانس شاهد بودیم و این حاکی از وجود اقتدار و امنیت در کشورمان است.
رئیس دیوان عدالت اداری در ادامه اظهار امیدواری کرد که جمهوری اسلامی ایران بتواند طی دوره سه ساله ریاستش بر جنبش عدم تعهد، از این فرصت به بهترین نحو استفاده کرده، به گونه‌ای مدیریت کند که با برطرف کردن برخی از مشکلات در سطح بین‌المللی، الگویی برای دوره‌های بعد باشد.
حجت الاسلام والمسلمین منتظری همچنین در بخشی از سخنان خود ضمن بیان حدیثی از امیرالمومنین(ع) به نقل از کتاب شرح غررالحکم گفت: حضرت امیرالمومنین امام علی(ع) می‌فرمایند، «نشان‌دهنده مدیریت خوب، دو چیز است، یکی برنامه‌ریزی صحیح و حسن تدبیر و دیگری، پرهیز از ریخت و پاش». اگر تامل کنیم می‌بینیم اشکالاتی که شاهدش هستیم، ناشی از بی‌توجهی به این آموزه‌هاست، امیدواریم مدیران با توجه به آن، ضعف‌ها را برطرف کرده، به گونه‌ای عمل کنند که جبران شود.
وی اضافه کرد: برنامه‌ریزی در همه کارها بر اساس پیش‌بینی‌های لازم، ارزشمند است، چندانکه اجتناب از ریخت و پاش، ضروری است. توجه کنیم که خداوند تبذیر را به شدت نهی کرده و مبذرین را اخوان و برادران شیطان می‌داند.
 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف