پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او*بسم الله الرحمن الرحیم ملّت عزیز ایران! سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیّبه‌ی شهیدان، روح مطهّر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیّة‌الله‌ ارواحنا فداه و به روح مطهّر خود او تبریک و به ملّت ایران تسلیت عرض میکنم. او نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود، او همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی او در همه‌ی این سالیان بود، با رفتن او به حول و قوّه‌ی الهی کار او و راه او متوقّف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند. شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان -‌و نیز همه‌ی دشمنان- بدانند خطّ جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است. فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه‌ی مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد. ملّت ایران یاد و نام شهید عالی‌مقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت و اینجانب سه روز عزای عمومی در کشور اعلام میکنم و به همسر گرامی و فرزندان عزیز و دیگر بستگان ایشان تبریک و تسلیت میگویم. *سیّدعلی خامنه‌ای *۱۳دی‌ماه ۱۳۹۸ ***پیام رئیس دیوان عدالت اداری در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی: بسم الله الرحمن الرحیم مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا﴿۲۳﴾ در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. دولت تروریست و جنایت پیشه آمریکا در اقدامی ددمنشانه با حمله به خودرو حامل چهره بین المللی مقاومت پاسدار رشید اسلام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جمعی از همسنگرانش باردیگر دشمنی و کینه عمیق خود را به فرزندان خمینی آشکار کرد. بدون تردید خون جاری شده این سردار سرافراز اسلام درخت تنومند مقاومت در جهان اسلام را آبیاری خواهد کرد و جانی دوباره خواهد بخشید و به حول و قوه الهی انتقام سخت و پشیمان کننده در انتظار آمریکای جنایت کار و همپالگی های حقیر آن در منطقه خواهد بود . شهادت برای آن سردار خستگی ناپذیر پاداش عمری مجاهدت در راه خدا بود که آرزوی همه مجاهدان از صدر اسلام تاکنون بوده است. این جانب شهادت این سردار پرافتخار و جمعی از همراهانش را به محضر حضرت ولی عصر عج، فرماندهی معظم کل قوا، جبهه مقاومت و همرزمان و خانواده آنان تبریک و تسلیت میگویم *محمد کاظم بهرامی *رئیس دیوان عدالت اداری
مراسم تجلیل از بازنشستگان و کارکنان نمونه دیوان عدالت اداری برگزار شد

همزمان با ایام الله دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، آئین تکریم و تجلیل از بازنشستگان و کارکنان نمونه دیوان عدالت اداری با حضور ریاست دیوان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، همزمان با دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مراسم تجلیل از بازنشستگان و کارکنان نمونه دیوان عدالت اداری با حضور رئیس دیوان، معاونان و کارکنان قضایی و اداری برگزار شد.

در این مراسم دکتر غلامرضا مولا بیگی معاون نظارت و بازرسی دیوان عدالت اداری در خصوص چگونگی انتخاب کارمندان نمونه گفت: معاونت نظارت و بازرسی مطابق با مواد 5 و 7 از دستورالعمل تشویق کارکنان با توجه به نتایج حاصله از نظارت و بازرسی و ارزیابی عملکرد و بررسی سوابق شغلی و رفتاری کارکنان در طول سه سال متوالی تعداد 25 نفر از کارکنان واجد شرایط را از مجموع واحدهای قضایی و ستادی جهت بررسی به کمیته سه نفره معرفی می کند و کمیته مزبور پس از بررسی های لازم با در نظر گرفتن سنوات خدمت و میزان امتیازات مکتسبه و سوابق حفاظتی و شرایط لازم تعداد 7 نفر را انتخاب کردند.

در پایان این مراسم نیز با حضور رئیس دیوان عدالت اداری و معاونان، از بازنشستگان و کارکنان نمونه با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل به عمل آمد.

گفتنی است خانم ها محبوبه آزاد تهرانی، معصومه تاجیک، زهرا جانی قربان، اشرف بیاناتی، ویدا حدادیان و آقایان رضا شهرابی فراهانی، محمدعلی محمدی، محمدرضا سلطانی، محمود امینی، بهرام رضوانی، سیدناصر سیدکاظمی، محمدرضا دلاوری، محمود عشق آبادی، علیقلی فرحپور، حسن کریمی، حسین بهرامی، علی پور مهدی، محمد توکلی دهاقانی، حمید چاوشی، علی صدقی جدی، احمد خضرایی و علی عزیزی در سال 97 بازنشسته شدند.

همین طور خانم ها معصومه قناد کاشانی، میترا ملکی، سپیده پورقدسی، لیلی عرب و آقایان فرهاد دادگر، داود ماه آبادی و محمدرضا میرزایی فرد به عنوان کارمندان نمونه در سال 96 انتخاب و تقدیر شدند.

 

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف