پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او*بسم الله الرحمن الرحیم ملّت عزیز ایران! سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیّبه‌ی شهیدان، روح مطهّر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیّة‌الله‌ ارواحنا فداه و به روح مطهّر خود او تبریک و به ملّت ایران تسلیت عرض میکنم. او نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود، او همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی او در همه‌ی این سالیان بود، با رفتن او به حول و قوّه‌ی الهی کار او و راه او متوقّف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند. شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان -‌و نیز همه‌ی دشمنان- بدانند خطّ جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است. فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه‌ی مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد. ملّت ایران یاد و نام شهید عالی‌مقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت و اینجانب سه روز عزای عمومی در کشور اعلام میکنم و به همسر گرامی و فرزندان عزیز و دیگر بستگان ایشان تبریک و تسلیت میگویم. *سیّدعلی خامنه‌ای *۱۳دی‌ماه ۱۳۹۸ ***پیام رئیس دیوان عدالت اداری در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی: بسم الله الرحمن الرحیم مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا﴿۲۳﴾ در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. دولت تروریست و جنایت پیشه آمریکا در اقدامی ددمنشانه با حمله به خودرو حامل چهره بین المللی مقاومت پاسدار رشید اسلام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جمعی از همسنگرانش باردیگر دشمنی و کینه عمیق خود را به فرزندان خمینی آشکار کرد. بدون تردید خون جاری شده این سردار سرافراز اسلام درخت تنومند مقاومت در جهان اسلام را آبیاری خواهد کرد و جانی دوباره خواهد بخشید و به حول و قوه الهی انتقام سخت و پشیمان کننده در انتظار آمریکای جنایت کار و همپالگی های حقیر آن در منطقه خواهد بود . شهادت برای آن سردار خستگی ناپذیر پاداش عمری مجاهدت در راه خدا بود که آرزوی همه مجاهدان از صدر اسلام تاکنون بوده است. این جانب شهادت این سردار پرافتخار و جمعی از همراهانش را به محضر حضرت ولی عصر عج، فرماندهی معظم کل قوا، جبهه مقاومت و همرزمان و خانواده آنان تبریک و تسلیت میگویم *محمد کاظم بهرامی *رئیس دیوان عدالت اداری
رئیس دیوان عدالت اداری:
انقلاب اسلامی متعلق به مردم است و مردم پشتیبان و حافظ آن هستند

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی متعلق به مردم است و مردم پشتیبان و حافظ آن هستند، از قضات و کارکنان دیوان عدالت اداری خواست با حضور در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، این صحنه الهی را گرم تر و پر شور تر کنند.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین محمد کاظم بهرامی، رئیس محترم دیوان عدالت اداری در نطق پیش از دستور نشست هیأت عمومی دیوان با اشاره به ایام شهادت حضرت فاطمه (س) به طرح حدیثی درباره فضائل حضرت زهرا (س) پرداخت و گفت: مقام حضرت فاطمه (س) را می توان از خلال احادیث حضرت رسول (ص) درباره ایشان  دریافت کرد. جایی که پیامبر خدا می فرمایند: فاطمه پاره تن من است، مقام و منزلت آن حضرت مشخص می شود و هنگامی که رسول گرامی اسلام (ص) می فرمایند: یا فاطمه خدا از خشم تو، غضبناک و از رضایت تو راضی می شود، اوج مقام الهی ایشان متصور می شود. وقتی معلوم می شود که محور غضب و رضای خدا، غضب و رضای حضرت زهرا (س) است، این موید مقام عصمت و  حرکت آن حضرت در مسیر الهی است.

 حجت الاسلام و المسلمین بهرامی در ادامه به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: چهل سال قبل رخدادی بزرگ و بی نظر در قرن های اخیر بوجود آمد که دنیا را تکان داد و استکبار جهانی را به وحشت انداخت.

 وی افزود: دشمنان تلاش های فراوانی کردند که مانع پیروزی انقلاب اسلامی شوند، اما اراده خدا چیز دیگری بود.

رئیس دیوان عدالت اداری تصریح کرد: این انقلاب مربوط به حزب و جناح خاصی نبوده و انقلاب تمام ملت علیه نظام فاسد و طاغوتی پهلوی بود که با اتکاء به خداوند و پیروی از تعالیم دین مقدس اسلام و با خروش و جانفشانی ملت ایران به پیروزی رسید.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی ادامه داد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان تلاش های زیادی برای به نابودی کشاندن آن انجام دادند. موج ترورها، هزاران نفر را به خاک و خون کشید؛ کودتا طراحی شد و اقدامات مختلفی صورت گرفت تا این انقلاب بدین سمت کشیده شود اما، عنایت خداوند و پشتیبانی مردم و هوشیاری نیرو های انقلاب همه توطئه ها خنثی شد.

وی افزود: یکی از بزرگترین توطئه ها علیه انقلاب، جنگ تحمیلی بود که ملت ایران با تقدیم صدها هزار شهید و جانباز و آزاده، با چنگ و دندان از انقلاب و میهن خود حراست کردند و نگذاشتند یک وجب از خاک میهن در دست دشمن باقی بماند.

رئیس دیوان عدالت اداری در ادامه گفت: پس از آن در سال 88 به بهانه تقلب در انتخابات فتنه 88 را به کمک فریب خوردگان داخلی طراحی کردند و چندین ماه کشور را ملتهب نمودند که در نهایت مردم در روز نهم دی 88 به صحنه آمدند و سحر ساحران را خنثی کردند.

وی تصریح کرد: توطئه های رنگارنگ دشمن یک پس از دیگری ادامه دارد و تمرکزی فعلی آنها بر مسائل اقتصادی است و به یک معنی اعلان جنگ اقتصادی به راه انداخته اند. همه اینها حکایت از این دارد که انقلاب همچنان بالنده و توفنده در مسیر مستقیم و بدون هیچ انحرافی با همان اصالت  اولیه و در خط امام راحل (ره) در حرکت است؛ چرا که اگر حرکت انقلاب متوقف شده بود، دیگر دشمنان نیازی به ادامه توطئه ها از جمله تحریم
نمی دیدند و به اهداف خود رسیده بودند.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی افزود: خدا را سپاس می گوییم که به ما توفیق داد تا در مسیر انقلاب و در خط امام و رهبری حرکت کنیم، خدا را سپاس می گوییم که ملتی داریم شجاع، مقاوم و دشمن شناس که در طول 40 سال گذشته دشمن خود را شناخته و
توطئه های آنها را شناسایی کرده و در این مسیر پر فرازو نشیب 40 سال است که در حمایت از انقلاب خود با سربلندی و اقتدار به پیش رفته است.

رئیس دیوان عدالت اداری در پایان گفت: مسیر ما مسیر روشنی است و تمسک به حبل الله ، حرکت در مسیر ولایت و رهبری معظم انقلاب و همچنین خود باوری و اتکاء به خود و پویش در مسیر اقتصاد مقاومتی، رای مقابله با جنگ اقتصادی دشمن است.

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف