بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری:
تحریم‌ها ما را در شرایط جنگی تمام عیار قرار داده است

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: استمرار سیاست‌های خصمانه استعمار، از طریق تحریم‌هایی که علیه ملت و نظام جمهوری اسلامی وضع کرده، پیگیری می‌شود و ضروری است که با هوشیاری بیشتر مراقب باشیم، برخی از رفتارها، عملکردها و گفتارهای ما زمینه را برای دشمن در نیل به اهدافش فراهم نسازد.

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: استمرار سیاست‌های خصمانه استعمار، از طریق تحریم‌هایی که علیه ملت و نظام جمهوری اسلامی وضع کرده، پیگیری می‌شود و ضروری است که با هوشیاری بیشتر  مراقب باشیم، برخی از رفتارها، عملکردها و گفتارهای ما زمینه را برای دشمن در نیل به اهدافش فراهم نسازد.
 به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام والمسلمین منتظری، در جلسه هیات عمومی با اشاره به اینکه در شرایط کنونی با توجه به تحریم‌های اقتصادی جنگی تمام عیار علیه نظام اسلامی ما رقم خورده است، گفت: تحریم امروز ایران اسلامی از لحاظ اقتصادی در راستای سیاست‌های شیطانی و استعماری انگلیس و آمریکاست و به خیال خام خود می‌خواهند از این طریق به ملت و نظام ما ضربه بزنند.
وی افزود: البته عوامل داخلی آنها هم بیکار نیستند و از این فرصت سوء استفاده کرده، هماهنگ با تحریم‌های دشمن سعی می‌کنند از لحاظ روانی مسایلی را به وجود بیاورند.
رئیس دیوان عدالت اداری ادامه داد: البته ملت ما هوشیار بوده و همیشه دست دشمن را خوانده است. اما ما باید بیشتر هوشیار و مراقب باشیم و با برخی از رفتارها و گفتارها زمینه برای آنان فراهم نشود.
وی با بیان اینکه گاهی در میان مسوولان، عوامل اجرایی و مردم، حرکت‌هایی صورت می‌گیرد که نشان دهنده همسویی برخی عوامل داخلی با دشمن است، اظهار داشت: البته ما نمی‌گوییم که مشکل نداریم و مدیریت‌هایمان در اوج توانمندی است، برخی از مدیران ما مشکلات و ضعف‌هایی دارند اما اینکه دشمن نیز با تمام توان برای ضربه زدن اقتصادی به میدان آمده است، امر قطعی است.
وی تصریح کرد: از این رو مقام معظم رهبری که اشراف بر مسایل بین‌المللی، داخلی و سیاست‌های دشمن دارند، امسال را سال تولید ملی و حمایت از سرمایه داخلی نامیده‌اند، چراکه دشمن با این حربه وارد میدان شده و ما باید متناسب با حملات و یورش دشمن خود را مجهز و آماده کنیم.
حجت الاسلام و المسلمین منتظری در بخش دیگری از سخنان خود ضمن محکوم کردن قتل عام مسلمانان میانمار این اقدام را جنایت وحشیانه جماعتی از کفار علیه مسلمانان دانست و گفت: کشتار مسلمانان به دست گروهی کفار که مسلمان بودن را جرم می‌دانند با این ادعا که اینان بیگانه هستند، صورت گرفته است.
وی گفت: تاسف‌آور این است که مدعیانی که داعیه حقوق بشر دارند و هرجا اتفاقی بیفتد که به مذاق آنان خوش نیاید، سریع موضعگیری می‌کنند، یا آنها که به هر مناسبتی در شورای امنیت تشکیل جلسه می‌دهند، در مورد این حادثه لب فروبسته‌اند و نظاره می‌کنند.
رئیس دیوان عدالت اداری اظهار داشت: ما از این جنایت وحشیانه در حق برادران مسلمانمان اظهار تاسف می‌کنیم و از خداوند متعال ملتمسانه می‌خواهیم که با دست غیب خود انتقام مظلومان را از ظالمان بگیرد.
 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف