پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او*بسم الله الرحمن الرحیم ملّت عزیز ایران! سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیّبه‌ی شهیدان، روح مطهّر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیّة‌الله‌ ارواحنا فداه و به روح مطهّر خود او تبریک و به ملّت ایران تسلیت عرض میکنم. او نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود، او همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی او در همه‌ی این سالیان بود، با رفتن او به حول و قوّه‌ی الهی کار او و راه او متوقّف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند. شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان -‌و نیز همه‌ی دشمنان- بدانند خطّ جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است. فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه‌ی مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد. ملّت ایران یاد و نام شهید عالی‌مقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت و اینجانب سه روز عزای عمومی در کشور اعلام میکنم و به همسر گرامی و فرزندان عزیز و دیگر بستگان ایشان تبریک و تسلیت میگویم. *سیّدعلی خامنه‌ای *۱۳دی‌ماه ۱۳۹۸ ***پیام رئیس دیوان عدالت اداری در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی: بسم الله الرحمن الرحیم مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا﴿۲۳﴾ در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. دولت تروریست و جنایت پیشه آمریکا در اقدامی ددمنشانه با حمله به خودرو حامل چهره بین المللی مقاومت پاسدار رشید اسلام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جمعی از همسنگرانش باردیگر دشمنی و کینه عمیق خود را به فرزندان خمینی آشکار کرد. بدون تردید خون جاری شده این سردار سرافراز اسلام درخت تنومند مقاومت در جهان اسلام را آبیاری خواهد کرد و جانی دوباره خواهد بخشید و به حول و قوه الهی انتقام سخت و پشیمان کننده در انتظار آمریکای جنایت کار و همپالگی های حقیر آن در منطقه خواهد بود . شهادت برای آن سردار خستگی ناپذیر پاداش عمری مجاهدت در راه خدا بود که آرزوی همه مجاهدان از صدر اسلام تاکنون بوده است. این جانب شهادت این سردار پرافتخار و جمعی از همراهانش را به محضر حضرت ولی عصر عج، فرماندهی معظم کل قوا، جبهه مقاومت و همرزمان و خانواده آنان تبریک و تسلیت میگویم *محمد کاظم بهرامی *رئیس دیوان عدالت اداری
رئیس دیوان عدالت اداری:
تحریم‌ها ما را در شرایط جنگی تمام عیار قرار داده است

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: استمرار سیاست‌های خصمانه استعمار، از طریق تحریم‌هایی که علیه ملت و نظام جمهوری اسلامی وضع کرده، پیگیری می‌شود و ضروری است که با هوشیاری بیشتر مراقب باشیم، برخی از رفتارها، عملکردها و گفتارهای ما زمینه را برای دشمن در نیل به اهدافش فراهم نسازد.

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: استمرار سیاست‌های خصمانه استعمار، از طریق تحریم‌هایی که علیه ملت و نظام جمهوری اسلامی وضع کرده، پیگیری می‌شود و ضروری است که با هوشیاری بیشتر  مراقب باشیم، برخی از رفتارها، عملکردها و گفتارهای ما زمینه را برای دشمن در نیل به اهدافش فراهم نسازد.
 به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام والمسلمین منتظری، در جلسه هیات عمومی با اشاره به اینکه در شرایط کنونی با توجه به تحریم‌های اقتصادی جنگی تمام عیار علیه نظام اسلامی ما رقم خورده است، گفت: تحریم امروز ایران اسلامی از لحاظ اقتصادی در راستای سیاست‌های شیطانی و استعماری انگلیس و آمریکاست و به خیال خام خود می‌خواهند از این طریق به ملت و نظام ما ضربه بزنند.
وی افزود: البته عوامل داخلی آنها هم بیکار نیستند و از این فرصت سوء استفاده کرده، هماهنگ با تحریم‌های دشمن سعی می‌کنند از لحاظ روانی مسایلی را به وجود بیاورند.
رئیس دیوان عدالت اداری ادامه داد: البته ملت ما هوشیار بوده و همیشه دست دشمن را خوانده است. اما ما باید بیشتر هوشیار و مراقب باشیم و با برخی از رفتارها و گفتارها زمینه برای آنان فراهم نشود.
وی با بیان اینکه گاهی در میان مسوولان، عوامل اجرایی و مردم، حرکت‌هایی صورت می‌گیرد که نشان دهنده همسویی برخی عوامل داخلی با دشمن است، اظهار داشت: البته ما نمی‌گوییم که مشکل نداریم و مدیریت‌هایمان در اوج توانمندی است، برخی از مدیران ما مشکلات و ضعف‌هایی دارند اما اینکه دشمن نیز با تمام توان برای ضربه زدن اقتصادی به میدان آمده است، امر قطعی است.
وی تصریح کرد: از این رو مقام معظم رهبری که اشراف بر مسایل بین‌المللی، داخلی و سیاست‌های دشمن دارند، امسال را سال تولید ملی و حمایت از سرمایه داخلی نامیده‌اند، چراکه دشمن با این حربه وارد میدان شده و ما باید متناسب با حملات و یورش دشمن خود را مجهز و آماده کنیم.
حجت الاسلام و المسلمین منتظری در بخش دیگری از سخنان خود ضمن محکوم کردن قتل عام مسلمانان میانمار این اقدام را جنایت وحشیانه جماعتی از کفار علیه مسلمانان دانست و گفت: کشتار مسلمانان به دست گروهی کفار که مسلمان بودن را جرم می‌دانند با این ادعا که اینان بیگانه هستند، صورت گرفته است.
وی گفت: تاسف‌آور این است که مدعیانی که داعیه حقوق بشر دارند و هرجا اتفاقی بیفتد که به مذاق آنان خوش نیاید، سریع موضعگیری می‌کنند، یا آنها که به هر مناسبتی در شورای امنیت تشکیل جلسه می‌دهند، در مورد این حادثه لب فروبسته‌اند و نظاره می‌کنند.
رئیس دیوان عدالت اداری اظهار داشت: ما از این جنایت وحشیانه در حق برادران مسلمانمان اظهار تاسف می‌کنیم و از خداوند متعال ملتمسانه می‌خواهیم که با دست غیب خود انتقام مظلومان را از ظالمان بگیرد.
 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف