بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری:
وظیفه اصلی مجموعه نظام در این مقطع تعامل و همکاری با یکدیگر است

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: از اساسی‌ترین وظایفی که مقام معظم رهبری در رهنمودها و ارشاداتشان در هفته قوه قضائیه بر ما تکلیف کرده‌اند، این مهم است که مجموعه نظام با یکدیگر تعامل و همکاری داشته باشد.

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: از اساسی‌ترین وظایفی که مقام معظم رهبری در رهنمودها و ارشاداتشان در هفته قوه قضائیه بر ما تکلیف کرده‌اند، این مهم است که مجموعه نظام با یکدیگر تعامل و همکاری داشته باشد.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت‌الاسلام و المسلمین منتظری در جلسه هیات عمومی افزود: با عنایت به این فرمایشات، همه ما موظفیم با تدبیر از حقوق مردم، حقوق نظام و حقوق بیت‌المال دفاع کنیم.
وی تصریح کرد: آنچه که ایشان بر آن تاکید داشته‌اند، بر اساس شرایط روز کشور و وضیعتی است که اکنون در آن قرار گرفته‌ایم و به تعبیری که ایشان فرمودند، دشمن در شرایط کنونی مردم را هدف قرار داده است چرا که این مردم پشتیبان نظام بوده و خواهند بود و دشمن بنا دارد به انحاء مختلف با سیاست‌های شیطانی به زعم خود، میان مردم و نظام فاصله بیندازد.
رئیس دیوان عدالت اداری اضافه کرد: نظام جمهوری اسلامی از آغاز تا امروز، مستظهر به حمایت و حضور مردم بوده است و دشمنان به خیال خام خود در تلاشند تا زمینه‌های نارضایتی آنان را فراهم کنند.
وی گفت: علاوه بر فشارهای اقتصادی و تحریم‌هایی که روی آن مانور داده می‌شود، بخشی از فشارها و مشکلاتی که به ضعف مدیریت در کشور باز می‌گردد نیز در شرایط کنونی مزید بر علت شده است.
حجت الاسلام والمسلمین منتظری اظهار داشت: وقتی ما دست دشمن راخوانده‌ایم، باید متناسب با آن، خود را مجهز کنیم و به مقابله برخیزیم و و در این ارتباط جزء اساسی‌ترین وظایف و تکالیفی که رهبری برای ما تعیین کرده‌اند، آن است که  مجموعه نظام با هم، تعامل و همکاری داشته باشند تا بتوانیم در برابر دشمن، مقاومت لازم را به عمل بیاوریم.
وی ادامه داد: ما نیز در دستگاه قضائی باید تاثیرگذار باشیم و در جهت تعامل و همکاری‌هایی که در مجموع موجب تقویت نظام می شود، اقدام کنیم.
رئیس دیوان عدالت اداری ضمن بیان این نکته که رهبری در اظهارت خود از عملکرد قوه قضائیه رضایت نسبی داشته‌اند، تصریح کرد: کار ما در این شرایط وظیفه‌ای حساس، سنگین و دقیق است که امیدوارم همگی در این مجموعه مرتبط با دستگاه‌های اجرایی، با تدبیر و سیاست صحیح، کارها را به نحوی سامان دهیم که هم حقوق مردم رعایت شود و هم حقوق دولت و بیت‌المال.
حجت الاسلام و المسلمین منتظری همچنین در بخشی از اظهارات خود ضمن تبریک ایام نیمه شعبان و میلاد مسعود حضرت امام عصر(عج) گفت: ان‌شاء الله هر یک به سهم خود بتوانیم زمینه‌ساز ظهور آن حضرت باشیم و خداوند توفیق بدهد این لیاقت را داشته باشیم تا در رکاب آن بزرگوار همچون سربازی فداکار تلاش کنیم.
وی با بیان سخنی از حضرت امام صادق(ع) درباره حکومت در عصر حضرت مهدی موعود(عج) گفت: به نقل از این امام بزرگوار در کتاب کشف القمه فی معرفته الائمه آمده است، «هنگامی که مهدی موعود(عج) قیام کند، حکومتش حکومت عدل است و در ایام حکومت ایشان، جور و ستم برداشته می‌شود، راه‌ها در امنیت کامل خواهد بود و به برکت وجود آن امام همام زمین، همه برکات خود را بروز می‌دهد، هر حقی به اهلش برگردانده می‌شود و هیچ انسانی که گرایش دینی داشته باشد، پیدا نمی‌شود مگر آنکه گرایش دینی او به سمت اسلام است و امام(عج) او را راهبری می‌کند».  

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف