اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْنِ *** مقام معظم رهبری : اوّلین آمر به‌ معروف هم خود ذات مقدّس پروردگار است که میفرماید: اِنَّ اللهَ یَأمُرُ بِالعَدلِ وَ الاِحسانِ وَ ایتآئِ ذِی‌القُربی وَ یَنهی عَنِ الفَحشآءِ وَ المُنکَرِ وَ البَغی.
حجت الاسلام و المسلمین بهرامی :
آیت الله هاشمی شاهرودی از پیشتازان علم و جهاد و اجتهاد بود

رئیس دیوان عدالت اداری ضمن تسلیت فقدان آیت الله هاشمی شاهرودی ایشان را از پیشتازان علم و جهاد و اجتهاد دانست.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدکاظم بهرامی رئیس دیوان عدالت اداری در نطق پیش از دستور نشست هیئت عمومی در روز چهارم دی‌ماه 1397 بابیان حدیثی به رحمت واسعه الهی برای کسانی که به مصیبتی گرفتار می‌شوند ؛ اشاره کرد و درگذشت آیت‌الله هاشمی شاهرودی ، رئیس فقیه مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.

وی ایشان را از پیشتازان علم و جهاد و اجتهاد دانست که پیش از پیروزی انقلاب در مسیر به ثمر رسیدن نهضت اسلامی حرکت کرده و پس‌ازآن نیز در خط امام (ره) و رهبری معظم انقلاب در سنگرهای مختلف و مسئولیت‌هایی که به ایشان محول شده بود، به خدمت به جامعه اسلامی مشغول بودند.

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف

دربـاره مـا

در اصل يكصد و هفتاد و سوم قانون اساسي آمده است: «به ‌منظور رسيدگي به شكايات، تظلمات و اعتراضات مردم نسبت به مأمورين يا واحدها يا آئين‌نامه‌هاي دولتي و احقاق حقوق آنها، ديواني به نام ديوان عدالت اداري زير نظر رئيس قوه قضائيه تأسيس مي­گردد.