اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْنِ *** مقام معظم رهبری : اوّلین آمر به‌ معروف هم خود ذات مقدّس پروردگار است که میفرماید: اِنَّ اللهَ یَأمُرُ بِالعَدلِ وَ الاِحسانِ وَ ایتآئِ ذِی‌القُربی وَ یَنهی عَنِ الفَحشآءِ وَ المُنکَرِ وَ البَغی.
در آستانه ولادت با سعادت حضرت عباس(ع) صورت گرفت
تجلیل از مقام جانبازان دیوان عدالت اداری

همزمان با ولادت با سعادت حضرت امام حسین(ع) و در آستانه میلاد مسعود حضرت ابالفضل العباس(ع) و روز جانباز، طی مراسمی در محل پایگاه بسیج شهید مفتح از همکاران جانباز دیوان عدالت اداری تجلیل شد.

همزمان با ولادت با سعادت حضرت امام حسین(ع) و در آستانه میلاد مسعود حضرت ابالفضل العباس(ع) و روز جانباز، طی مراسمی در محل پایگاه بسیج شهید مفتح از همکاران جانباز دیوان عدالت اداری تجلیل شد.
در این مراسم که با حضور حجت‌الاسلام سنمار، معاون قضائی، عباس محدث، مدیرکل حفاظت اطلاعات و جمعی از جانبازان دیوان عدالت اداری برگزار شد، بختیاری، مشاور رئیس دیوان در امور ایثارگران و مدیرکل حوزه ریاست در سخنانی با تجلیل از مقام جانباز و ادای احترام به آنان گفت: جانبازان از جمله عزیزانی هستند که با خدا معامله کرده‌اند و خداوند نیز در مقابل متاع آنان که بخشی از جانشان بود، بهشت را به آنان وعده فرموده است.
وی تاکید کرد: شما جانبازان سند افتخار این ملتید و لازم است هم ما و هم شما از این سند افتخار محافظت کنیم تا آسیبی به آن نرسد.
فرمانده پایگاه بسیج دیوان همچنین در ادامه سلام و تبریک ریاست دیوان عدالت اداری را به حاضران ابلاغ کرد.
بختیاری اظهار امیدواری کرد: همگی بتوانیم ضمن گام نهادن در مسیر ارزش‌هایی که جانبازان عزیز در آن ایثارگری کردند، همچون گذشته در سنگر دفاع از اسلام، نظام و ولایت موفق باشیم.
در پایان این مراسم لوح تقدیری به رسم یادبود به جانبازان حاضر اهداء شد .

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف

دربـاره مـا

در اصل يكصد و هفتاد و سوم قانون اساسي آمده است: «به ‌منظور رسيدگي به شكايات، تظلمات و اعتراضات مردم نسبت به مأمورين يا واحدها يا آئين‌نامه‌هاي دولتي و احقاق حقوق آنها، ديواني به نام ديوان عدالت اداري زير نظر رئيس قوه قضائيه تأسيس مي­گردد.