پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او*بسم الله الرحمن الرحیم ملّت عزیز ایران! سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیّبه‌ی شهیدان، روح مطهّر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیّة‌الله‌ ارواحنا فداه و به روح مطهّر خود او تبریک و به ملّت ایران تسلیت عرض میکنم. او نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود، او همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی او در همه‌ی این سالیان بود، با رفتن او به حول و قوّه‌ی الهی کار او و راه او متوقّف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند. شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان -‌و نیز همه‌ی دشمنان- بدانند خطّ جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است. فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه‌ی مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد. ملّت ایران یاد و نام شهید عالی‌مقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت و اینجانب سه روز عزای عمومی در کشور اعلام میکنم و به همسر گرامی و فرزندان عزیز و دیگر بستگان ایشان تبریک و تسلیت میگویم. *سیّدعلی خامنه‌ای *۱۳دی‌ماه ۱۳۹۸ ***پیام رئیس دیوان عدالت اداری در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی: بسم الله الرحمن الرحیم مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا﴿۲۳﴾ در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. دولت تروریست و جنایت پیشه آمریکا در اقدامی ددمنشانه با حمله به خودرو حامل چهره بین المللی مقاومت پاسدار رشید اسلام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جمعی از همسنگرانش باردیگر دشمنی و کینه عمیق خود را به فرزندان خمینی آشکار کرد. بدون تردید خون جاری شده این سردار سرافراز اسلام درخت تنومند مقاومت در جهان اسلام را آبیاری خواهد کرد و جانی دوباره خواهد بخشید و به حول و قوه الهی انتقام سخت و پشیمان کننده در انتظار آمریکای جنایت کار و همپالگی های حقیر آن در منطقه خواهد بود . شهادت برای آن سردار خستگی ناپذیر پاداش عمری مجاهدت در راه خدا بود که آرزوی همه مجاهدان از صدر اسلام تاکنون بوده است. این جانب شهادت این سردار پرافتخار و جمعی از همراهانش را به محضر حضرت ولی عصر عج، فرماندهی معظم کل قوا، جبهه مقاومت و همرزمان و خانواده آنان تبریک و تسلیت میگویم *محمد کاظم بهرامی *رئیس دیوان عدالت اداری
با حضور دادستان انتظامی قضات:
مراسم تجلیل از قضات دیوان عدالت اداری برگزار شد

با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد موحد دادستان انتظامی قضات از ۱۲ قاضی برگزیده دیوان عدالت اداری تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، در حاشیه همایش دو روزه علمی قضات دیوان عدالت اداری در مشهد، از قضات نمونه دیوان عدالت اداری با حضور حجت الاسلام و المسلمین بهرامی رئیس دیوان عدالت اداری و حجت الاسلام و المسلمین محمد موحد دادستان انتظامی قضات، تجلیل شد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد موحد در همایش علمی قضات دیوان عدالت اداری در مشهد که در آن از تلاش‌های قضات نمونه تقدیر شد، طی سخنانی با تاکید بر لزوم توجه به تزکیه و تهذیب نفس در تمامی مراحل زندگی و کار به ویژه برای قضات، تصریح کرد: نظارت‌ها در دستگاه قضایی تشدید شده و تمامی تلاش‌ها در راستای حفاظت از منابع انسانی صورت می‌پذیرد.

وی با تاکید بر اینکه صدور آرا باید متقن و قابل دفاع باشد، ادامه داد: جایگاه قوه قضاییه بسیار رفیع است و براین اساس وظیفه سنگینی نیز بر دوش قضات قرار دارد که باید مورد توجه قرار گیرد.

دادستان انتظامی قضات تصریح کرد: اقدامات دستگاه قضایی در چارچوب شرع و قانون ساماندهی شده و تمامی تلاش‌ها باید در جهت بسط و گسترش عدالت در جامعه انجام شود.

در پایان نیز از قضات نمونه دیوان عدالت اداری، آقایان  غلامعلی آریافر رئیس شعبه ۵ تجدیدنظر، یدالله اسماعیلی فر رئیس شعبه ۴۰ بدوی، رحمان پیوست رئیس شعبه ۱۰ بدوی، فرشید دهقان رئیس  شعبه ۲۹ بدوی، حسن زینعلی نژاد رئیس  شعبه ۶۱ بدوی، محمد ساریخانی رئیس شعبه ۱۴ تجدیدنظر، محسن سعادت مستشار تجدیدنظر دیوان، مسیح ذوالقدر رئیس شعبه ۹ بدوی، ذبیح‌الله واحدی رئیس شعبه ۲۸ تجدیدنظر، فتح‌الله نعمتی رئیس شعبه ۵۴ بدوی، محمدعلی فریادرس رئیس شعبه ۸ بدوی، مهدی فرد محمدیان رئیس شعبه ۶ بدوی، تجلیل و از محمد مهری رئیس شعبه ۳ تجدیدنظر نیز به عنوان قاضی نمونه ملی تقدیر شد.
 


 

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف