اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْنِ *** مقام معظم رهبری : اوّلین آمر به‌ معروف هم خود ذات مقدّس پروردگار است که میفرماید: اِنَّ اللهَ یَأمُرُ بِالعَدلِ وَ الاِحسانِ وَ ایتآئِ ذِی‌القُربی وَ یَنهی عَنِ الفَحشآءِ وَ المُنکَرِ وَ البَغی.
رئیس دیوان عدالت اداری
خُلق محمدی (ص) امروز هم جاذب همگان به فرهنگ و معارف اسلامی خواهد بود

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: خُلق و خوی نبی اکرم (ص) عامل اصلی گسترش اسلام در عصر جاهلیت بود و امروز نیز رفتار توام با رحمت و مغفرت می تواند جاذب همگان به فرهنگ و معارف اسلامی باشد.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین محمد کاظم بهرامی در نطق پیش از دستور جلسه هیات عمومی دیوان عدالت اداری با اشاره به آغاز هفته وحدت، پیامبر گرامی اسلام (ص) را منشاء رحمت واسعه الهی دانست که با خُلق محمدی دلهای مردم را به خود جلب کرد.

وی افزود: خداوند در قرآن کریم به موضوع تاثیر خُلق و خوی نبی اکرم (ص) در گرایش مردم به وی اشاره کرد و نگاه محبت آمیز ایشان را در این مسیر موثر دانسته است و امروز هم رفتار توام با رحمت، می تواند جاذب همگان به فرهنگ و معارف اسلامی باشد.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی در پایان اظهار امیدواری کرد همه بتوانند از فیوضات این ایام مبارک و این میلاد خجسته بهره مند شوند و پیرو راه پیامبر گرامی اسلام (ص) باشند.

 

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف

دربـاره مـا

در اصل يكصد و هفتاد و سوم قانون اساسي آمده است: «به ‌منظور رسيدگي به شكايات، تظلمات و اعتراضات مردم نسبت به مأمورين يا واحدها يا آئين‌نامه‌هاي دولتي و احقاق حقوق آنها، ديواني به نام ديوان عدالت اداري زير نظر رئيس قوه قضائيه تأسيس مي­گردد.