بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رییس دیوان عدالت اداری اهانت و توهین به ساحت ائمه معصومین(ع) را محکوم کرد

رییس دیوان عدالت اداری اهانت و توهین به ساحت ائمه مقدس معصومین شیعه(ع)، بویژه امام هادی(ع) را محکوم و اظهار امیدواری کرد این عناصر خبیث هر چه زودتر به دست شیرمردانی که همیشه در دفاع از حریم امامت و ولایت سینه‌های خود را سپر می‌کنند، به سزای عمل خود برسند.

رییس دیوان عدالت اداری اهانت و توهین به ساحت ائمه مقدس معصومین شیعه(ع)، بویژه امام هادی(ع) را محکوم و اظهار امیدواری کرد این عناصر خبیث هر چه زودتر به دست شیرمردانی که همیشه در دفاع از حریم امامت و ولایت سینه‌های خود را سپر می‌کنند، به سزای عمل خود برسند. 
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری حجت الاسلام والمسلمین منتظری، در جلسه اول خرداد هیات عمومی گفت: متاسفانه برخی حلقوم‌های شیطانی، افکار منحوس و دست‌پروردگان  استعمار به حریم امام بزرگوار شیعه جسارت‌های بسیار زننده‌ای داشتند که در برخی سایت‌ها و توسط عوامل سرسپرده صهیونیست گسترش یافت به نحوی که فریاد مراجع عظام و بزرگان دین را نیز دربرداشت.
وی افزود: این قسم توهین‌ها برای شیعه امر بدیعی نیست و در طول تاریخ همیشه بزرگان شیعه از شخص شخیص رسول اکرم(ص) گرفته تا سایر ائمه معصومین(ع) مورد جسارت، اهانت و تعرض قرار گرفته‌اند و بی‌شک این مسائل هرگز نه در اعتقادات شیعیان خللی وارد خواهد ساخت و نه از ارادت مردم به خاندان عصمت و طهارت کم می‌کند. از جایگاه رفیع آن بزرگواران نیز نخواهد کاست. ای مگس! عرصه سیمرغ نه جولانگه توست/ عرض خود می‌بری و زحمت ما را می‌داری.
رییس دیوان عدالت اداری اضافه کرد: ما نیز در آستانه شهادت این امام بزرگوار ضمن عرض ارادت و تسلیت به محضر مقدس حضرت ولی عصر(عج) این جسارت و اهانت را محکوم کرده و از خداوند می‌خواهیم این عناصر خبیث هر چه زودتر به سزای عمل خود برسد.
حجت الاسلام والمسلمین منتظری زیارت «جامعه» را یادگار بسیار ارزنده‌ امام هادی(ع) دانست که در حقیقت دریایی از معرفت و شناسنامه‌ای برای شیعیان است.
وی در ادامه ضمن تبریک ولادت حضرت امام محمد باقر(ع) با بیان سخنی از آن حضرت به نقل از بحارالانوار ادامه داد: حضرت امام محمد باقر(ع) فرموده‌اند، «گویا مومنان همانند فقها و دین پژوهان، اهل اندیشه و پند گرفتن هستند، شنیده‌های دنیوی گوش‌های آنان را از شنیدن حق و یاد خدا کر نمی‌کند، و زرق و برق دنیا نیز چشم آنان را از ذکر و یاد خدا کور نمی‌گرداند».
رییس دیوان عدالت اداری افزود: همه مومنان باید واجد چنین ویژگی‌ای باشند و مانند یک فقیه که اهل دین‌پژوهی و اندیشه و فکرت است، عمل کنند، ضمن اینکه اهل اندیشه و تفکرند، در زندگی خود نیز اهل تامل باشند. در صورتی اگر اعتقادات مومن سطحی باشد، با وزش اندک نسیمی، دستخوش تغییر خواهد شد اما اگر مومن معارف دین و اعتقاداتش را با تفقه و تامل گرفته باشد، چنین نخواهد شد. 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف