هفته قوه قضاییه گرامی باد***سومین اطلاعیه معرفی شدگان مرحله اول ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی ***"یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا کُونُوا قَوَّامینَ لِلَّهِ شُهَداءَ بِالْقِسْطِ وَ لا یَجْرِمَنَّکُمْ شَنَآنُ قَوْمٍ عَلى‏ أَلاَّ تَعْدِلُوا اعْدِلُوا هُوَ أَقْرَبُ لِلتَّقْوى‏ وَ اتَّقُوا اللَّهَ إِنَّ اللَّهَ خَبیرٌ بِما تَعْمَلُونَ"؛ [مائده/5] اى کسانى که ایمان آورده‏اید، همواره براى خدا قیام کنید و از روى عدل و عدالت گواهى دهید. کینه و دشمنى با گروهى شما را به ترک عدالت وادار نسازد. عدالت کنید که به پرهیزگارى نزدیکتر است و از خدا بترسید که خدا از اعمال شما کاملا آگاه است.
تصویب نامه شماره ۲۳۰۵۱-۹۷/م/ت ۵۵۸۳۳ هیأت وزیران مورخ ۱۳۹۷/۰۷/۱۵
مستثنی کردن برخی از خودروها از ثبت سفارش و مراحل وابسته به آن.

به موجب تصویب نامه شماره ۲۳۰۵۱-۹۷/م/ت ۵۵۸۳۳ هیأت وزیران مورخ ۱۳۹۷/۰۷/۱۵خوردروهای موضوع تصویب نامه شماره ۷۷۷۱-۹۷/م/ت ۵۵۱۵۶ هیأت وزیران مورخ ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ از ثبت سفارش و مراحل وابسته به آن مستثنی شدند و گمرک بر اساس قوانین موظف به ترخیص آن ها می باشد. نیروی انتظامی نیز موظف به پلاک گذاری این خودروها می باشد.

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف

دربـاره مـا

در اصل يكصد و هفتاد و سوم قانون اساسي آمده است: «به ‌منظور رسيدگي به شكايات، تظلمات و اعتراضات مردم نسبت به مأمورين يا واحدها يا آئين‌نامه‌هاي دولتي و احقاق حقوق آنها، ديواني به نام ديوان عدالت اداري زير نظر رئيس قوه قضائيه تأسيس مي­گردد.