بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
فرمانده بسیج پایگاه شهید مفتح دیوان عدالت اداری:
با تبعیت از اوامر ولایت دشمن را از دستیابی به اهداف خود در انتخابات ناکام بگذاریم

فرمانده بسیج دیوان عدالت اداری گفت: باید با تبعیت از اوامر ولی فقیه و فرمانده معظم کل قوا دشمن را در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام گذاشته و مردم را به یک حضور حداکثری در انتخابات دعوت نمائیم.

فرمانده بسیج دیوان عدالت اداری گفت: باید با تبعیت از اوامر ولی فقیه و فرمانده معظم کل قوا دشمن را در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام گذاشته و مردم را به حضور حداکثری در انتخابات دعوت کنیم.
به گزارش روابط عمومی بسیج، علی اکبر بختیاری در جلسه ماهانه پایگاه شهید مفتح دیوان عدالت اداری گفت: خداوند را شاکریم که توفیق خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی را به ما عنایت کرده و در امتحانات مختلف سربلند
بوده‌ایم و امروز نیز در مقطعی هستیم که آزمایش دیگری پیش روی ماست، لازم است حرکت و تلاشمان را به سویی ببریم که از این آزمایش یعنی حضور در حماسه انتخابات سربلند بیرون بیاییم و دین خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی، امام و شهدای عزیزمان ادا نمائیم.
فرمانده بسیج دیوان گفت: به نظر می‌رسد دشمن در این مقطع از سه طریق در صدد ضربه زدن به انقلاب برآمده و سه هدف را دنبال می‌کند، اول اینکه حضور مردم عزیز ما را در پای صندوق‌های رای کم‌رنگ کند. لذا تلاش می‌کند به روش‌های مختلف این انتخابات را تحریم و برنامه‌هایی را در جهت کاهش حضور مردم عملیاتی کند. ما باید در برابر این ترفندهای دشمن برنامه‌ حضور پر رنگ پای صندوق‌های رای را اجرایی کنیم و دشمن را ناکام بگذاریم.
بختیاری گفت: هدف دوم دشمن این است که ناامنی ایجاد کند و چالش امنیتی به وجود آورد مانند انتخابات سال 88 که در آن حضور حداکثری مردم و شهد شیرین آن حضور را به کام مردم تلخ کرد.
مدیر کل حوزه ریاست دیوان عدالت اداری افزود: سومین هدف دشمن در صورت ناکام ماندن در اهداف پیش گفته، این است که از تشکیل یک مجلس قوی با اکثریت قاطع جلوگیری کند تا درعمل مجلس چالشی و غیرکارآمد شکل گیرد.
بختیاری در پایان اظهار داشت: ما وظیفه داریم همگان را به حضور در پای صندوق‌های رای دعوت نمائیم تا در کمال آرامش و ضمن ادای دین خویش به امام و شهیدان، مجلس مورد انتظار مقام معظم رهبری و مردم عزیز شکل گیرد.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف