پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او*بسم الله الرحمن الرحیم ملّت عزیز ایران! سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیّبه‌ی شهیدان، روح مطهّر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیّة‌الله‌ ارواحنا فداه و به روح مطهّر خود او تبریک و به ملّت ایران تسلیت عرض میکنم. او نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود، او همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی او در همه‌ی این سالیان بود، با رفتن او به حول و قوّه‌ی الهی کار او و راه او متوقّف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند. شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان -‌و نیز همه‌ی دشمنان- بدانند خطّ جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است. فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه‌ی مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد. ملّت ایران یاد و نام شهید عالی‌مقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت و اینجانب سه روز عزای عمومی در کشور اعلام میکنم و به همسر گرامی و فرزندان عزیز و دیگر بستگان ایشان تبریک و تسلیت میگویم. *سیّدعلی خامنه‌ای *۱۳دی‌ماه ۱۳۹۸ ***پیام رئیس دیوان عدالت اداری در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی: بسم الله الرحمن الرحیم مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا﴿۲۳﴾ در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. دولت تروریست و جنایت پیشه آمریکا در اقدامی ددمنشانه با حمله به خودرو حامل چهره بین المللی مقاومت پاسدار رشید اسلام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جمعی از همسنگرانش باردیگر دشمنی و کینه عمیق خود را به فرزندان خمینی آشکار کرد. بدون تردید خون جاری شده این سردار سرافراز اسلام درخت تنومند مقاومت در جهان اسلام را آبیاری خواهد کرد و جانی دوباره خواهد بخشید و به حول و قوه الهی انتقام سخت و پشیمان کننده در انتظار آمریکای جنایت کار و همپالگی های حقیر آن در منطقه خواهد بود . شهادت برای آن سردار خستگی ناپذیر پاداش عمری مجاهدت در راه خدا بود که آرزوی همه مجاهدان از صدر اسلام تاکنون بوده است. این جانب شهادت این سردار پرافتخار و جمعی از همراهانش را به محضر حضرت ولی عصر عج، فرماندهی معظم کل قوا، جبهه مقاومت و همرزمان و خانواده آنان تبریک و تسلیت میگویم *محمد کاظم بهرامی *رئیس دیوان عدالت اداری
فرمانده بسیج پایگاه شهید مفتح دیوان عدالت اداری:
با تبعیت از اوامر ولایت دشمن را از دستیابی به اهداف خود در انتخابات ناکام بگذاریم

فرمانده بسیج دیوان عدالت اداری گفت: باید با تبعیت از اوامر ولی فقیه و فرمانده معظم کل قوا دشمن را در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام گذاشته و مردم را به یک حضور حداکثری در انتخابات دعوت نمائیم.

فرمانده بسیج دیوان عدالت اداری گفت: باید با تبعیت از اوامر ولی فقیه و فرمانده معظم کل قوا دشمن را در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام گذاشته و مردم را به حضور حداکثری در انتخابات دعوت کنیم.
به گزارش روابط عمومی بسیج، علی اکبر بختیاری در جلسه ماهانه پایگاه شهید مفتح دیوان عدالت اداری گفت: خداوند را شاکریم که توفیق خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی را به ما عنایت کرده و در امتحانات مختلف سربلند
بوده‌ایم و امروز نیز در مقطعی هستیم که آزمایش دیگری پیش روی ماست، لازم است حرکت و تلاشمان را به سویی ببریم که از این آزمایش یعنی حضور در حماسه انتخابات سربلند بیرون بیاییم و دین خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی، امام و شهدای عزیزمان ادا نمائیم.
فرمانده بسیج دیوان گفت: به نظر می‌رسد دشمن در این مقطع از سه طریق در صدد ضربه زدن به انقلاب برآمده و سه هدف را دنبال می‌کند، اول اینکه حضور مردم عزیز ما را در پای صندوق‌های رای کم‌رنگ کند. لذا تلاش می‌کند به روش‌های مختلف این انتخابات را تحریم و برنامه‌هایی را در جهت کاهش حضور مردم عملیاتی کند. ما باید در برابر این ترفندهای دشمن برنامه‌ حضور پر رنگ پای صندوق‌های رای را اجرایی کنیم و دشمن را ناکام بگذاریم.
بختیاری گفت: هدف دوم دشمن این است که ناامنی ایجاد کند و چالش امنیتی به وجود آورد مانند انتخابات سال 88 که در آن حضور حداکثری مردم و شهد شیرین آن حضور را به کام مردم تلخ کرد.
مدیر کل حوزه ریاست دیوان عدالت اداری افزود: سومین هدف دشمن در صورت ناکام ماندن در اهداف پیش گفته، این است که از تشکیل یک مجلس قوی با اکثریت قاطع جلوگیری کند تا درعمل مجلس چالشی و غیرکارآمد شکل گیرد.
بختیاری در پایان اظهار داشت: ما وظیفه داریم همگان را به حضور در پای صندوق‌های رای دعوت نمائیم تا در کمال آرامش و ضمن ادای دین خویش به امام و شهیدان، مجلس مورد انتظار مقام معظم رهبری و مردم عزیز شکل گیرد.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف