اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْنِ *** مقام معظم رهبری : اوّلین آمر به‌ معروف هم خود ذات مقدّس پروردگار است که میفرماید: اِنَّ اللهَ یَأمُرُ بِالعَدلِ وَ الاِحسانِ وَ ایتآئِ ذِی‌القُربی وَ یَنهی عَنِ الفَحشآءِ وَ المُنکَرِ وَ البَغی.
ششمین دوره مسابقات قرآنی قوه قضائیه به میزبانی دیوان عدالت اداری برگزار شد

ششمین دوره مسابقات قرآنی حوزه های ستادی و سازمان های تابعه قوه قضائیه به میزبانی دیوان عدالت اداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، ششمین دوره مسابقات قرآنی حوزه‌های ستادی و سازمان‌های تابعه قوه قضائیه به میزبانی دیوان عدالت اداری و با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محمدکاظم بهرامی رئیس دیوان عدالت اداری، حجت‌الاسلام و المسلمین هادی صادقی معاون فرهنگی قوه قضائیه و حافظان و قاریان قرآن در رشته‌های حفظ، قرائت، ترتیل، مفاهیم، حفظ موضوعی و اذان، صبح امروز برگزار شد.

حجت‌الاسلام و المسلمین بهرامی در مراسم افتتاحیه ششمین دوره مسابقات قرآنی ویژه همکاران و خانواده‌های حوزه‌های ستادی و سازمان‌های تابعه قوه قضائیه، هدف از برگزاری مسابقات قرآنی را ترویج فرهنگ قرآنی در مجموعه قوه قضاییه اعلام کرد و گفت: در این ۵ سالی که گذشته است معاونت فرهنگی قوه قضاییه اقدامات بسیار ارزشمندی در زمینه ترویج قرآن در قوه قضاییه انجام داده است و به این امر عظیم و مهم اهتمام ویژه‌ای داشته به طوری که در این خصوص شاهد تحول در دستگاه قضا بوده ایم.

وی ادامه داد: از خداوند متعال مسئلت داریم توفیقات روز افزون در جهت حرکت در این مسیر به همه ما عنایت بفرماید.

رئیس دیوان عدالت اداری خاطرنشان کرد: ان شالله این جلسه قرآنی همراه با برکات فراوان باشد و آن چیزی که اهل بیت انتظار دارند برای همه ما محقق شود. این در حالی است که آمار‌ها حکایت از افزایش صدرصدی شرکت کنندگان در مسابقات قرآنی دارد.

شایان ذکر است، رشد شرکت کننده در مسابقات قرآنی امسال افزایش داشته است، به طوری که سال گذشته ۸ هزار نفر و امسال ۱۶ هزار نفر در این مسابقات شرکت داشتند.

قرار است ٢٢۵ شرکت کننده امروز به صورت کتبی و شفاهی در این هماورد معنوی به رقابت بپردازند.

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف

دربـاره مـا

در اصل يكصد و هفتاد و سوم قانون اساسي آمده است: «به ‌منظور رسيدگي به شكايات، تظلمات و اعتراضات مردم نسبت به مأمورين يا واحدها يا آئين‌نامه‌هاي دولتي و احقاق حقوق آنها، ديواني به نام ديوان عدالت اداري زير نظر رئيس قوه قضائيه تأسيس مي­گردد.