بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
فرمانده بسیج پایگاه شهید مفتح دیوان عدالت اداری:
استراتژی دشمنان ایجاد انحراف در بدنه نظام از طریق جنگ نرم است

فرمانده بسیج پایگاه شهید مفتح دیوان عدالت اداری گفت: استراتژی دشمنان این است که از طریق جنگ نرم به انحراف در نظام مقدس جمهوری اسلامی بپردازند.

فرمانده بسیج پایگاه شهید مفتح دیوان عدالت اداری گفت: استراتژی دشمنان این است که از طریق جنگ نرم به انحراف در نظام مقدس جمهوری اسلامی بپردازند.
علی اکبر بختیاری در جلسه شورای پایگاه بسیج دیوان عدالت اداری افزود: دشمن با صرف هزینه‌های فراوان تلاش می‌کند که از طریق جنگ نرم به اهداف شوم خود در جهان دست یابد و نوک پیکان آنها در این تهاجم به سوی کانون جهان اسلام و جامعه جهانی یعنی ایران است.
بختیاری گفت: آنچه که در این تهاجم بسیار نمود پیدا کرده هجمه آنها به عوامل پیروزی انقلاب یعنی روحانیت و در راس آن ولایت فقیه، وحدت کلمه مردم و نیروهای ارزشی همچون سپاه پاسداران است.
فرمانده بسیج دیوان گفت: دشمن می‌داند که در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، مقام معظم رهبری همان تفسیر سبز امام راحل است که با صلابت انقلاب را به سوی اهداف ترسیمی از سوی امام به پیش می برند.
وی افزود: برای رسیدن به آرمانهای امام خمینی(ره) و پیروزی در برابر دشمن باید با دفاع و مقاومت جانانه ایستادگی کنیم و در این مسیر ایمان را تقویت و بصیرت را بالا ببریم. در واقع بسیار ظریف، دقیق و کامل فرمایش امام  عظیم الشان را اجرا نمائیم که فرمودند «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به این کشور آسیبی نرسد».
فرمانده بسیج دیوان عدالت اداری گفت: دفاع از نظام، روحانیت و ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب، موجبات وحدت مردم و مسئولان و طرد منحرفان و منافقین را فراهم خواهد کرد.
وی در پایان راه سربلندی در جنگ نرم را بهره‌مندی از بصیرت و اقدام به موقع با همه توان و ظرفیت حول شمع ولایت فقیه دانست.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف