بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رییس دیوان عدالت اداری:
ملت ایران انتظار دارد شاهد این ضعف‌ها و رخوت‌ها نباشد

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: ملت عزیز و شریف ایران از همه دولتمردان و قوایی که مدیریت کشور را بر عهده دارند، انتظار دارد، بسیاری از چالش‌ها، ضعف‌ها، و رخوت‌هایی را که وجود دارد، شاهد نباشد.

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: ملت عزیز و شریف ایران از همه دولتمردان و قوایی که مدیریت کشور را بر عهده دارند، انتظار دارد، بسیاری از چالش‌ها، ضعف‌ها، و رخوت‌هایی را که وجود دارد، شاهد نباشد.
 به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت‌الاسلام و المسلمین منتظری، رییس دیوان عدالت اداری در جلسه هیات عمومی با بیان این مطلب که این ضعف‌ها به نفسانیاتی که برخی بدان گرفتارند، باز می‌گردد، افزود: امیدواریم که خداوند به ما چنان بصیرتی عنایت فرماید که با شعور و به دور از شعار در مسیر ولایت و قرآن حرکت کنیم.
وی اظهار داشت: ما بر اساس شاخص‌ها و معیارهایی که اسلام و قرآن برایمان تعیین کرده است، مسیر خود را انتخاب می‌کنیم. این راه، راهی روشن و استوار است و اگر اشکالی هم هست از عملکرد کسانی است که به طور صحیح و کامل در این مسیر حرکت نمی کنند.
رییس دیوان عدالت اداری در ادامه با اشاره به سالگرد حماسه نهم دی اضافه کرد: در مقطعی که دشمن با تمهید مقدمات در صدد اجرای کوتادی مخملی در ایران بود، حضور حماسی مردم در روز نهم دی، گرد و غبار یأس و ناامیدی را بر چهره‌اش نشاند و ملت شریف با حضور حماسی خود نشان داد که هرگز اجازه نمی دهد دست دشمن از آستین عوامل داخلی برون آید.
حجت‌الاسلام و المسلمین منتظری با بیان اینکه این حضور را باید قدر دانست، افزود: انصافا از مردم شریف، وظیفه‌شناس و با وفای به اسلام، قرآن و ولایت و همچنین تربیت یافتگان مکتب امامت جز این انتظار نمی‌رود.
وی در ادامه با بیان حدیثی از حضرت امام کاظم(ع) اظهار داشت: مرحوم کلینی در کتاب اصول کافی به نقل حضرت امام کاظم(ع) آورده است، «هرکس به سوی ولایت ما گام بردارد، از جهنم دنیا و آخرت دور خواهد شد و آنکس که از ولایت ما عقب بماند، به سمت جهنم دنیا و آخرت پیش خواهد رفت». این حدیث به این معناست که حصن مستحکم ولایت، انسان را از گرفتاری‌ها محافظت می نماید و حرکت در مسیر ولایت اهل بیت عصمت و طهارت(ع)، همان راهی است که امروز ملت ایران در تبعیت از ولایت طی می‌کنند.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف