بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری:
دیوان عدالت اداری فرمایشات رهبر معظم انقلاب را نصب العین قرار می دهد

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی گفت: دیوان عدالت اداری فرمایشات مقام معظم رهبری را در دیدار اخیر ایشان با مسئولان عالی قضایی نصب العین قرار داده و در تحقق آن می کوشد.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین محمد کاظم بهرامی ،در نطق پیش از دستور جلسه هیأت عمومی دیوان با تبریک مجدد هفته قوه قضائیه به حاضران، به اهمیت دیدار رهبر معظم انقلاب با مسئولان عالی قضایی و مطالب مطرح شده از سوی معظم له در این دیدار اشاره کرد.

رئیس دیوان عدالت اداری، موضوع ایجاد تحول درقوه قضائیه را از فرازهای مهم سخنان مقام معظم رهبری دانست و با ذکر این نکته که تحول مورد نظر ایشان تحول سریع و بدون فوت وقت بوده است، و این روند را در دیوان عدالت اداری با توجه به آمار پرونده های مورد رسیدگی در سال گذشته و سایر تحولات انجام شده، مثبت ارزیابی کرد.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی هم چنین با اشاره به فرازی دیگر از فرمایشات رهبر معظم انقلاب ، اطلاع رسانی درباره فعالیت ها و اقدامات دستگاه قضایی را که معظم له قید «هنرمندانه» را برای آن ذکر کرده اند موضوعی با اهمیت دانست و تصریح کرد که دیوان عدالت اداری در این زمینه نیز اقداماتی را در دست انجام دارد.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی همچنین دوازدهم تیر ماه،سالروز هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری ایران از سوی آمریکا را نمادی از جنایتکاری سران این کشور دانست و با محکوم کردن این جنایت،اقدامات امروز آمریکا در جدا کردن کودکان از والدین مهاجر آنها را استمرار همین خط دانست.

 

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف