پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او*بسم الله الرحمن الرحیم ملّت عزیز ایران! سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیّبه‌ی شهیدان، روح مطهّر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیّة‌الله‌ ارواحنا فداه و به روح مطهّر خود او تبریک و به ملّت ایران تسلیت عرض میکنم. او نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود، او همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی او در همه‌ی این سالیان بود، با رفتن او به حول و قوّه‌ی الهی کار او و راه او متوقّف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند. شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان -‌و نیز همه‌ی دشمنان- بدانند خطّ جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است. فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه‌ی مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد. ملّت ایران یاد و نام شهید عالی‌مقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت و اینجانب سه روز عزای عمومی در کشور اعلام میکنم و به همسر گرامی و فرزندان عزیز و دیگر بستگان ایشان تبریک و تسلیت میگویم. *سیّدعلی خامنه‌ای *۱۳دی‌ماه ۱۳۹۸ ***پیام رئیس دیوان عدالت اداری در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی: بسم الله الرحمن الرحیم مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا﴿۲۳﴾ در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. دولت تروریست و جنایت پیشه آمریکا در اقدامی ددمنشانه با حمله به خودرو حامل چهره بین المللی مقاومت پاسدار رشید اسلام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جمعی از همسنگرانش باردیگر دشمنی و کینه عمیق خود را به فرزندان خمینی آشکار کرد. بدون تردید خون جاری شده این سردار سرافراز اسلام درخت تنومند مقاومت در جهان اسلام را آبیاری خواهد کرد و جانی دوباره خواهد بخشید و به حول و قوه الهی انتقام سخت و پشیمان کننده در انتظار آمریکای جنایت کار و همپالگی های حقیر آن در منطقه خواهد بود . شهادت برای آن سردار خستگی ناپذیر پاداش عمری مجاهدت در راه خدا بود که آرزوی همه مجاهدان از صدر اسلام تاکنون بوده است. این جانب شهادت این سردار پرافتخار و جمعی از همراهانش را به محضر حضرت ولی عصر عج، فرماندهی معظم کل قوا، جبهه مقاومت و همرزمان و خانواده آنان تبریک و تسلیت میگویم *محمد کاظم بهرامی *رئیس دیوان عدالت اداری
حجت الاسلام و المسلمین منتظری:
نقد پذیری در زندگی و جامعه بسیار ضعیف است

رئيس ديوان عدالت اداري در جلسه امروز هيات عمومي گفت : هر کسي که مورد انتقاد قرار مي گيرد اگر از سر دلسوزي هم که باشد ناراحت مي شود اميدواريم طوري شود که ظرفيت نقد پذيري در ما افزايش پيدا کند.

رئيس ديوان عدالت اداري در جلسه امروز هيات عمومي گفت : هر کسي که مورد انتقاد قرار مي گيرد اگر از سر دلسوزي هم که باشد ناراحت مي شود اميدواريم طوري شود که ظرفيت نقد پذيري در ما افزايش پيدا کند .
به گزارش روابط عمومي ديوان عدالت اداري وي افزود : امام صادق (ع) مي فرمايد محبوبترين و بهترين دوستان من کسي است که ايراد مرا به من هديه کند ولي ما مي بينيم دوستانمان عيب و ايراد ما را پنهان و روش اشتباه ما را درست جلوه مي دهند و ما را به چالش مي کشاند و شما هم فکر مي کنيد که اين شيوه شما درست است در حالي که جامعه نمي پسندد .
منتظري تاکيد کرد : در مورد اهميت پژوهش علم در اسلام بسيار آمده است و در دنياي دانش امروز، کلمه اي جامع تر و زيبا تر از علم پيدا نمي کنيد کساني که داعيه پژوهش و علم دارند بايد آنرا به مباحثه بگذارند و موجب باروري معرفت و شناخت شوند .
رئيس ديوان عدالت اداري افزود : مقام معظم رهبري مدتها به مجامع علمي تاکيد کرده که در توليد علم دانشگاهها و مراکز علمي فعاليت کنند و به دنبال گسترش آن باشند .
وي گفت : هر چه انسان در کسب علم بيشتر تلاش کند تشنه تر مي شود و دوست دارد تمام علومي که درباره حيات معنوي و مادي انسان بر مي گردد آگاه شود .
وي افزود : تجربه از سر حد علم بالاتر است در روايات فراوان آمده است که تجربه در حقيقت همان علمي است که به مرحله اجرا در آمده و در اجر است که اشکالات و آسيبهاي خود را نشان داده و توانسته است آن ضعفها ار برطرف کند .
منتظري گفت : در هر بخشي که وارد شويم به افراد مجرب مراجعه مي کنيم و آنها بهتر مي توانند آسيبها را شناسائي و رفع مشکل کنند مثلا در بخش قضا و حقوق يک قاضي با 40 سال سابقه خدمت که کار عملي کرده با يک فرد که در دانشگاه فقط به صورت تئوري تحصيل کرده قابل قياس نيست .
وي در پايان تاکيد کرد: طولاني بودن کارو تجربه، افزوني در عقل و انديشه است و امام سجاد مي‌فرمايد: دوست واقعي تو کسي است که ترا در زندگي از مشکلات و ضعفها و چالشها باز مي‌دارد .

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف