پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او*بسم الله الرحمن الرحیم ملّت عزیز ایران! سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیّبه‌ی شهیدان، روح مطهّر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیّة‌الله‌ ارواحنا فداه و به روح مطهّر خود او تبریک و به ملّت ایران تسلیت عرض میکنم. او نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود، او همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی او در همه‌ی این سالیان بود، با رفتن او به حول و قوّه‌ی الهی کار او و راه او متوقّف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند. شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان -‌و نیز همه‌ی دشمنان- بدانند خطّ جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است. فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه‌ی مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد. ملّت ایران یاد و نام شهید عالی‌مقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت و اینجانب سه روز عزای عمومی در کشور اعلام میکنم و به همسر گرامی و فرزندان عزیز و دیگر بستگان ایشان تبریک و تسلیت میگویم. *سیّدعلی خامنه‌ای *۱۳دی‌ماه ۱۳۹۸ ***پیام رئیس دیوان عدالت اداری در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی: بسم الله الرحمن الرحیم مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا﴿۲۳﴾ در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. دولت تروریست و جنایت پیشه آمریکا در اقدامی ددمنشانه با حمله به خودرو حامل چهره بین المللی مقاومت پاسدار رشید اسلام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جمعی از همسنگرانش باردیگر دشمنی و کینه عمیق خود را به فرزندان خمینی آشکار کرد. بدون تردید خون جاری شده این سردار سرافراز اسلام درخت تنومند مقاومت در جهان اسلام را آبیاری خواهد کرد و جانی دوباره خواهد بخشید و به حول و قوه الهی انتقام سخت و پشیمان کننده در انتظار آمریکای جنایت کار و همپالگی های حقیر آن در منطقه خواهد بود . شهادت برای آن سردار خستگی ناپذیر پاداش عمری مجاهدت در راه خدا بود که آرزوی همه مجاهدان از صدر اسلام تاکنون بوده است. این جانب شهادت این سردار پرافتخار و جمعی از همراهانش را به محضر حضرت ولی عصر عج، فرماندهی معظم کل قوا، جبهه مقاومت و همرزمان و خانواده آنان تبریک و تسلیت میگویم *محمد کاظم بهرامی *رئیس دیوان عدالت اداری
حجت الاسلام و المسلمین منتظری:
پلیس تامین کننده امنیت و خدمتگزار مردم است

رئيس ديوان عدالت اداري در جمع فرمانده و پرسنل نيروي انتظامي مستقر در ديوان عدالت اداري با تبريک هفته نيروي انتظامي و با قدرداني از زحمات و تلاشهاي مجموعه نيروي انتظامي گفت : زحمات بسياري را نيروي انتظامي مستقر در ديوان عدالت اداري متحمل شده که ايجاب مي کند قدر دان اين زحمات و تلاشها باشيم .

رئيس ديوان عدالت اداري در جمع فرمانده و پرسنل نيروي انتظامي مستقر در ديوان عدالت اداري با تبريک هفته نيروي انتظامي و با قدرداني از زحمات و تلاشهاي مجموعه نيروي انتظامي گفت : زحمات بسياري را نيروي انتظامي مستقر در ديوان عدالت اداري متحمل شده که ايجاب مي کند قدر دان اين زحمات و تلاشها باشيم .
حجت الاسلام و المسلمين منتظري نيروي انتظامي را به عنوان نيروي خدمتگزار و تامين کننده امنيت جامعه دانست و گفت : معتقديم نيروي انتظامي زيرساختهاي خوبي دارد که مي تواند با بهره گيري از اين زيرساختها، ضعفها ، آسيبها و اشکالات جزئي خود را بر طرف کند .
رئيس ديوان عدالت اداري با تاکيد بر اينکه مردم بايد نيروي انتظامي را از خودشان بدانند تصريح کردند ، مردم بايد بدانند که پليس نيروي خدمتگزار آنان است و ترس و وحشتي از آن نداشته باشند و به گونه اي مردم اين مجموعه را از خودشان بدانند.
حجت الاسلام و المسلمين منتظري بر نحوه برخورد ماموران با مراجعه کنندگان تاکيد کرد و گفت ممکن است در نحوه برخوردبرخي همکاران نيروي انتظامي با مردم مشکلاتي ايجاد و باعث گله مندي مردم شود لذا نيروي انتظامي بايد کاملا در نحوه برخورد ها دقت لازم را داشته باشد .
وي در پايان ابراز اميدواري کرد که روز به روز بر افتخارات نيروي پرتلاش انتظامي افزوده و مردم قدردان اين زحمات باشند.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف