پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او*بسم الله الرحمن الرحیم ملّت عزیز ایران! سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیّبه‌ی شهیدان، روح مطهّر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیّة‌الله‌ ارواحنا فداه و به روح مطهّر خود او تبریک و به ملّت ایران تسلیت عرض میکنم. او نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود، او همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی او در همه‌ی این سالیان بود، با رفتن او به حول و قوّه‌ی الهی کار او و راه او متوقّف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند. شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان -‌و نیز همه‌ی دشمنان- بدانند خطّ جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است. فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه‌ی مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد. ملّت ایران یاد و نام شهید عالی‌مقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت و اینجانب سه روز عزای عمومی در کشور اعلام میکنم و به همسر گرامی و فرزندان عزیز و دیگر بستگان ایشان تبریک و تسلیت میگویم. *سیّدعلی خامنه‌ای *۱۳دی‌ماه ۱۳۹۸ ***پیام رئیس دیوان عدالت اداری در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی: بسم الله الرحمن الرحیم مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا﴿۲۳﴾ در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. دولت تروریست و جنایت پیشه آمریکا در اقدامی ددمنشانه با حمله به خودرو حامل چهره بین المللی مقاومت پاسدار رشید اسلام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جمعی از همسنگرانش باردیگر دشمنی و کینه عمیق خود را به فرزندان خمینی آشکار کرد. بدون تردید خون جاری شده این سردار سرافراز اسلام درخت تنومند مقاومت در جهان اسلام را آبیاری خواهد کرد و جانی دوباره خواهد بخشید و به حول و قوه الهی انتقام سخت و پشیمان کننده در انتظار آمریکای جنایت کار و همپالگی های حقیر آن در منطقه خواهد بود . شهادت برای آن سردار خستگی ناپذیر پاداش عمری مجاهدت در راه خدا بود که آرزوی همه مجاهدان از صدر اسلام تاکنون بوده است. این جانب شهادت این سردار پرافتخار و جمعی از همراهانش را به محضر حضرت ولی عصر عج، فرماندهی معظم کل قوا، جبهه مقاومت و همرزمان و خانواده آنان تبریک و تسلیت میگویم *محمد کاظم بهرامی *رئیس دیوان عدالت اداری
حجت الاسلام و المسلمین منتظری:
استکبار از امنیت در کشور و اتحاد شیعه و سنی وحشت دارد

رئیس دیوان عدالت اداری در جلسه امروز هیات عمومی ضمن تسلیت ، جمعی از فرماندهان و روسای طوایف به ویژه سردار شوشتری فرمانده قرار گاه شرق و سردار محمد زاده فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان گفت : دشمنان این مرز و بوم از امنیت در کشور و اتحاد شیعه و سنی وحشت دارند و دست به چنین عملیاتهای تروریستی می زنند.

 رئیس دیوان عدالت اداری در جلسه امروز هیات عمومی ضمن تسلیت ، جمعی از فرماندهان و روسای طوایف به ویژه سردار شوشتری فرمانده قرار گاه شرق و سردار محمد زاده فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان گفت : دشمنان این مرز و بوم از امنیت در کشور و اتحاد شیعه و سنی وحشت دارند و دست به چنین عملیاتهای تروریستی می زنند.
به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی دیوان عدالت اداری حجت الاسلام و المسلمین منتظری گفت : متاسفم از چنین حوادث تروریستی که عوامل امریکا و انگلیس توسط یک گروه تروریستی در این قسمت از جهان اسلام صورت می گیرد و آنها یک عده انسان دیو صفت هستند که تعدادی از فرماندهان سپاه و از مردم عادی اعم از شیعه و سنی را به شهادت رساندند
منتظری افزود : در راس این شهدا سردار رشید اسلام شهید شوشتری بود که از پاسداران بسیار خالص و مخلص بود که در طول هشت سال دفاع مقدس در تمام جبهه های حق علیه باطل جانانه ایستادگی نمود و در مقام فرماندهی در خدمت اسلام و کشور عزیزمان بوده اما تقدیر او چنین بود که در یک حادثه تروریستی که توسط عاملان استکبار برای دفاع از اسلام و ارزشهای کشور مان جان خود را تقدیم کند.
رئیس دیوان عدالت اداری گفت : شهید شوشتری از زمان مسئولیت پذیری برای این کار علاوه بر جانشینی فرماند ه نیروی زمینی سپاه ، مسئول قرار گاه شرق کشور معرفی شده و در راستای امنیت مردم تلاشهای بسیاری انجام داده و در همین زمینه با سران قبایل جلسه ای تشکیل داده بود و امنیت در منطقه را توسط خود مردم اداره می نمود ولی این حادثه نشان داد که دشمنان اسلام و ایران تمایلی به امنیت و اتحاد بین سران قبایل ندارند.
حجت الاسلام و المسلمین منتظری در پایان این جلسه این مصیبت وارده را به پیشگاه ولی عصر (عج) و مفام معظم رهبری فرماندهی کل قوا و خانواده های آن شهدا تسلیت و افزود خداوند به خانواده های آن شهیدان صبر جزیل عنایت فرماید.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف