بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری:
ولایت فقیه چراغی فروزان و روشنی بخش کشور و ملت عزیز ماست

رئيس ديوان عدالت اداري گفت: امروز بحمداله کشور ما متنعم به نعمت ولایتی است که برای ملت ما نورافشانی می کند و ولایت فقیه چراغی فروزان و روشنی بخش کشور و ملت عزیز ماست.

رئيس ديوان عدالت اداري گفت: امروز بحمداله کشور ما متنعم به نعمت ولایتی است که برای ملت ما نورافشانی می کند و ولایت فقیه چراغی فروزان و روشنی بخش کشور و ملت عزیز ماست.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری حجت الاسلام و المسلیمن محمد جعفر منتظری در جلسه هیات عمومی اظهار داشت: لازم است به سفر مقام معظم رهبری به شهر مقدس قم که مرکز حوزه علمیه و پناهگاه شیعیان جهان و مرکز نشر فقه امام صادق (ع) و علوم و معارف اسلامی و محل حضور بزرگان حوزه می باشد با چشمی حقیقت بین بنگریم.
وی با توجه به استقبال پرشور مردم و مراجع و طلاب و جامعه مدرسین از مقام معظم رهبری افزود: خداوند متعال به ما نعمتی را ارزانی داشته و امروز ملت و نظام ما متنعم به نعمتی است که قطعاً نور خداست در روی زمین و آنچه از ایشان ساطع می شود چیزی جز خدا و معنویت و وحدت و توجه به اهداف مقدس اسلام نیست و این خود نعمت بسیار بزرگی است که رهبر یک ملت و نظام سعی و تلاش خود را در ارائه صراط مستقیم و راه حقیقت اسلام به مردم متمرکز کرده است.
وی گفت: امیر المومنین (ع) در نهج البلاغه خطاب به مردم می فرماید : والی بر مردم و مردم بر والی حقی دارند و امروز جامعه و ملت ما بر رهبری حقی دارند و ایشان هم بر مردم حقی دارند و ما می بینیم که مقام معظم رهبری در ادای وظیفه و ایفای مسئولیت خود سنگ تمام گذاشتند و تمام اقشار جامعه از این نور هدایت بهره مند می گردند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: امروز وظیفه ماست که از ایشان که سعادت ملت و تکامل کشور را در ابعاد مختلف و در عرصه های گوناگون دینی و علمی می خواهد تبعیت کنیم. چون ما اعتقاد محض به پیروی از ولایت فقیه داریم و شاهدیم که ولی فقیه و رهبر ما به دنبال منافع شخصی برای خود نیست و آنچه ایشان برای ملت بر مبانی دین و احکام الهی بیان می کند همان چیزی است که پیامبر و ائمه معصومین (ع) خواسته اند.
 رئیس دیوان عدالت اداری افزود: امیدواریم که خداوند به ملت عزیز ما توفیق بدهد حضوری جدی در تمام صحنه ها داشته و با مفاسد و فتنه ها و تمام راههایی که دشمن برنامه ریزی می کند مقابله و مانع پیشرفت آنها بشویم امید است این راه را با توفیقات الهی و با عنایات خواسته حضرت ولی عصر (عج) بهتر و جامع تر نیست به گذشته بپیماییم.  
در این جلسه پرونده های کلاسه 89/121 و 89/222 مربوط به شکایت شکات به خواسته ابطال بخشنامه شماره 15088/44253 مورخ 25/1/1389معاون اول ریاست جمهوری و شیوه نامه منقسم به آن به نام شیوه نامه ساماندهی خدمات حقوقی در دستگاههای اجرایی مورد رسیدگی قرار گرفته و پس از بحث و بررسی و انجام مشاوره موادی از شیوه نامه ساماندهی خدمات حقوقی در دستگاههای اجرایی خلاف قانون و خارج از حدود اختیارات تشخیص و ابطال گردید.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف