پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او*بسم الله الرحمن الرحیم ملّت عزیز ایران! سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیّبه‌ی شهیدان، روح مطهّر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیّة‌الله‌ ارواحنا فداه و به روح مطهّر خود او تبریک و به ملّت ایران تسلیت عرض میکنم. او نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود، او همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی او در همه‌ی این سالیان بود، با رفتن او به حول و قوّه‌ی الهی کار او و راه او متوقّف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند. شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان -‌و نیز همه‌ی دشمنان- بدانند خطّ جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است. فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه‌ی مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد. ملّت ایران یاد و نام شهید عالی‌مقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت و اینجانب سه روز عزای عمومی در کشور اعلام میکنم و به همسر گرامی و فرزندان عزیز و دیگر بستگان ایشان تبریک و تسلیت میگویم. *سیّدعلی خامنه‌ای *۱۳دی‌ماه ۱۳۹۸ ***پیام رئیس دیوان عدالت اداری در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی: بسم الله الرحمن الرحیم مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا﴿۲۳﴾ در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. دولت تروریست و جنایت پیشه آمریکا در اقدامی ددمنشانه با حمله به خودرو حامل چهره بین المللی مقاومت پاسدار رشید اسلام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جمعی از همسنگرانش باردیگر دشمنی و کینه عمیق خود را به فرزندان خمینی آشکار کرد. بدون تردید خون جاری شده این سردار سرافراز اسلام درخت تنومند مقاومت در جهان اسلام را آبیاری خواهد کرد و جانی دوباره خواهد بخشید و به حول و قوه الهی انتقام سخت و پشیمان کننده در انتظار آمریکای جنایت کار و همپالگی های حقیر آن در منطقه خواهد بود . شهادت برای آن سردار خستگی ناپذیر پاداش عمری مجاهدت در راه خدا بود که آرزوی همه مجاهدان از صدر اسلام تاکنون بوده است. این جانب شهادت این سردار پرافتخار و جمعی از همراهانش را به محضر حضرت ولی عصر عج، فرماندهی معظم کل قوا، جبهه مقاومت و همرزمان و خانواده آنان تبریک و تسلیت میگویم *محمد کاظم بهرامی *رئیس دیوان عدالت اداری
رئیس دیوان عدالت اداری:
ولایت فقیه چراغی فروزان و روشنی بخش کشور و ملت عزیز ماست

رئيس ديوان عدالت اداري گفت: امروز بحمداله کشور ما متنعم به نعمت ولایتی است که برای ملت ما نورافشانی می کند و ولایت فقیه چراغی فروزان و روشنی بخش کشور و ملت عزیز ماست.

رئيس ديوان عدالت اداري گفت: امروز بحمداله کشور ما متنعم به نعمت ولایتی است که برای ملت ما نورافشانی می کند و ولایت فقیه چراغی فروزان و روشنی بخش کشور و ملت عزیز ماست.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری حجت الاسلام و المسلیمن محمد جعفر منتظری در جلسه هیات عمومی اظهار داشت: لازم است به سفر مقام معظم رهبری به شهر مقدس قم که مرکز حوزه علمیه و پناهگاه شیعیان جهان و مرکز نشر فقه امام صادق (ع) و علوم و معارف اسلامی و محل حضور بزرگان حوزه می باشد با چشمی حقیقت بین بنگریم.
وی با توجه به استقبال پرشور مردم و مراجع و طلاب و جامعه مدرسین از مقام معظم رهبری افزود: خداوند متعال به ما نعمتی را ارزانی داشته و امروز ملت و نظام ما متنعم به نعمتی است که قطعاً نور خداست در روی زمین و آنچه از ایشان ساطع می شود چیزی جز خدا و معنویت و وحدت و توجه به اهداف مقدس اسلام نیست و این خود نعمت بسیار بزرگی است که رهبر یک ملت و نظام سعی و تلاش خود را در ارائه صراط مستقیم و راه حقیقت اسلام به مردم متمرکز کرده است.
وی گفت: امیر المومنین (ع) در نهج البلاغه خطاب به مردم می فرماید : والی بر مردم و مردم بر والی حقی دارند و امروز جامعه و ملت ما بر رهبری حقی دارند و ایشان هم بر مردم حقی دارند و ما می بینیم که مقام معظم رهبری در ادای وظیفه و ایفای مسئولیت خود سنگ تمام گذاشتند و تمام اقشار جامعه از این نور هدایت بهره مند می گردند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: امروز وظیفه ماست که از ایشان که سعادت ملت و تکامل کشور را در ابعاد مختلف و در عرصه های گوناگون دینی و علمی می خواهد تبعیت کنیم. چون ما اعتقاد محض به پیروی از ولایت فقیه داریم و شاهدیم که ولی فقیه و رهبر ما به دنبال منافع شخصی برای خود نیست و آنچه ایشان برای ملت بر مبانی دین و احکام الهی بیان می کند همان چیزی است که پیامبر و ائمه معصومین (ع) خواسته اند.
 رئیس دیوان عدالت اداری افزود: امیدواریم که خداوند به ملت عزیز ما توفیق بدهد حضوری جدی در تمام صحنه ها داشته و با مفاسد و فتنه ها و تمام راههایی که دشمن برنامه ریزی می کند مقابله و مانع پیشرفت آنها بشویم امید است این راه را با توفیقات الهی و با عنایات خواسته حضرت ولی عصر (عج) بهتر و جامع تر نیست به گذشته بپیماییم.  
در این جلسه پرونده های کلاسه 89/121 و 89/222 مربوط به شکایت شکات به خواسته ابطال بخشنامه شماره 15088/44253 مورخ 25/1/1389معاون اول ریاست جمهوری و شیوه نامه منقسم به آن به نام شیوه نامه ساماندهی خدمات حقوقی در دستگاههای اجرایی مورد رسیدگی قرار گرفته و پس از بحث و بررسی و انجام مشاوره موادی از شیوه نامه ساماندهی خدمات حقوقی در دستگاههای اجرایی خلاف قانون و خارج از حدود اختیارات تشخیص و ابطال گردید.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف