بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری:
امید است در لیالی مبارک قدر بهتر بتوانیم از فیوضات آن بهره مند شویم

رئيس ديوان عدالت اداری گفت: شب قدر از هزار ماه بهتر است و انشاء اله ما بتوانیم در لیالی قدر از فیوضات آن بهره مند شویم.

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: شب قدر از هزار ماه بهتر است و انشاء اله ما بتوانیم در لیالی قدر از فیوضات آن بهره مند شویم.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری حجت الاسلام و المسلیمن محمد جعفر منتظری در جلسه هیات عمومی دیوان اظهار داشت : ایام شهادت اول مظلوم عالم امیرالمومنین علی (ع) است این مصیبت عظما را به محضر فرزند برومندش حضرت بقیه اله ارواحناه له فدا و همه پیروان راستین آن حضرت و به شما همکاران محترم تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.
وی با بیان اینکه دیشب اولین شب از لیالی قدر بود افزود: امید است که در شب اول قدر خداوند دعای همه عاشقان را با لطف و کرمش پذیرفته باشد، شب قدر دارای مراتبی است و امیدوارم از شب های باقیمانده حداکثر استفاده را ببریم.
وی گفت: امیر المومنین (ع) به امام حسن(ع) و امام حسین (ع) فرمودند: ‌شما را توصیه به تقوی الهی می کنم و اینکه به دنبال دنیا نباشید دنیا مانند پلی است برای سیر انسان و رسیدن به خدا، پس ارزش ندارد که در آن خطا و لغزش از خود بروز دهیم ، اگر زمینه فراهم شد مواظب باشید که گرفتار دنیا نشوید و از فرصت از دست رفته تاسف نخورید و نگوئید چرا از این فرصت استفاده نکردم، در تمام مراحل زندگی دشمن ظالم و پناهگاه مظلوم باشید.
حجت الاسلام و المسلیمن منتظری افزود: نهج البلاغه امیر المومنین (ع) مملو از سفارشات آن بزرگوار می باشد نمی توانید خطبه، سخن و نوشته ای در نهج البلاغه پیدا کنید که مسئله تقوا در آن مطرح نشده باشد امید است به حق مظلومیت این امام، همه ما پیرو راستین مکتب آسمانی و از شیعیان واقعی امیر المومنین (ع) بوده و باشیم.
وی افزود: امروز سالروز شهادت دو شهید بزرگوار رجائی و باهنر رئیس جمهور محبوب و نخست وزیر مکتبی هستیم که شهادت آنها تحکیم مبانی انقلاب و نظام جمهوری اسلامی می باشد و به همین مناسبت هفته دولت نامگذاری شده و از خداوند متعال خواستارم که این عزیزان و سایر شهدایی که با خون خود نظام جمهوری اسلامی را تحکیم بخشیدند با سالار شهیدان امام حسین (ع) و علی (ع) محشور گرداند و نیز بتوانیم پاسدار خون آن عزیزان باشیم.
رئیس دیوان عدالت اداری با توجه به فرارسیدن جمعه آخر ماه مبارک رمضان و روز قدس افزود: روز قدس روزی است که امام خمینی (ره) به آن سفارش و از دنیای اسلام خواسته که به فریاد مظلومیت قدس و فلسطینیان آزاده ای که در دام صهیونیست گرفتار شده برسند.
وی با بیان اینکه ما در طول 30 سال شاهد آن هستیم چه در داخل و خارج از کشور به خواسته امام راحل پاسخ خوبی داده و در روز قدس با مردم ستمدیده ابراز همدردی می شود، قدس یک سرزمین جغرافیایی نیست بلکه قبله اول مسلمانان می باشد و هم بعد بشری و اسلامی و عربی دارد . ما از بعد بشری و اسلامی وظیفه داریم که نسبت به جنایت استکبار و رژیم نا مشروع صهیونیست انزجار خود را اعلام و ابراز همدردی و پشتیبانی کنیم امید است ملت شریف ایران و شما عزیزان با حضور گسترده خود در راهپیمایی عظیم روز قدس و نماز جمعه بر عظمت آن بیفزائیم.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف