اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْنِ *** مقام معظم رهبری : اوّلین آمر به‌ معروف هم خود ذات مقدّس پروردگار است که میفرماید: اِنَّ اللهَ یَأمُرُ بِالعَدلِ وَ الاِحسانِ وَ ایتآئِ ذِی‌القُربی وَ یَنهی عَنِ الفَحشآءِ وَ المُنکَرِ وَ البَغی.
رئیس دیوان عدالت اداری:
دفاع مقدس از پرافتخارترین مقاطع تاریخ ایران است

رئيس ديوان عدالت اداری گفت:دفاع مقدس از پرافتخارترين مقاطع تاريخ ايران است که توانست برکات فراوانی براي ملت شريف ايران فراهم آورد.

رئیس دیوان عدالت اداری گفت:دفاع مقدس از پرافتخارترین مقاطع تاریخ ایران است که توانست برکات فراوانی برای ملت شریف ایران فراهم آورد.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری  حجت الاسلام و المسلمین  محمد جعفر منتظری به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس و در صبحگاه بسیجیان پایگاه شهید مفتح دیوان عدالت اداری با اشاره به  حماسه  نیروهای مسلح به ویژه بسیج ، افزود:نظام جمهوری اسلامی ایران با اتکا به پشتوانه عزت آفرین دوران دفاع مقدس،توانست  دوران بلوغ خود را طی کند و امروز ملت شریف ایران به این  نیروی های منسجم و مخلص که در خدمت به اسلام و کشور می باشند ،افتخار می کند  وامیدواریم که این نیروهای با صلابت همچنان مدافع حریم اسلام و ارزشهای قرآنی و ناموس ملت ایران باشند .
رئیس دیوان عدالت اداری تاکید کرد تا زمانیکه  بسیج با آن اهداف و ویژگیهای دینی خود در خدمت اسلام و میهن اسلامی باشد ،به یقین  کشور از هرگونه تجاوزی مصون و محفوظ خواهد بود .
 وی با اشاره به حمایت همه جانبه  عوامل استکبار از رژیم بعثی صدام بر علیه ملت عزتمند ایران اسلامی اضافه کرد:ملت سرافرازایران  با اقتدا به رهبری داهیانه ، امام راحل و عنایات خاص الهی نگذاشت حتی  یک وجب از خاک ایران عزیز به  تصرف دشمن زبون درآید بلکه  بعد از تحمیل  خسارتهای فراوان به دشمن ،آنان را ناکام گذاشت.
رئیس دیوان عدالت اداری با بیان اینکه  امروز تاکتیک دشمن تغییر کرده است گفت: اکنون دشمن ،فرهنگ اسلامی ، ارزشهای اخلاقی و اعتقادی ما را هدف قرار داده است، و اگردشمن در زمینه ها ی فرهنگی به خواسته خود برسد،  زمینه دستیابی به خواسته های  سیاسی ، نظامی واقتصادی آنان نیزفراهم می شود.
منتظری با هشدار درباره  تهاجم فرهنگی و شبیخون‌ فرهنگی دشمن تاکید کرد: امروز دشمنان ملت ایران  می‌دانند امکان  حضور نظامی در کشور عزیز ما وجود ندارد،پس با هدف گیری فرهنگ اصیل اسلامی ملت ما، تاکتیک  کثیفی را به کار گرفته است که فقط با آشناسازی  جوانان ما با اهداف عالیه اسلام و انقلاب می توان به مقابله با آن پرداخت .
رئیس دیوان عدالت اداری با تاکید بر کسب بصیرت در مسائل گوناگون سیاسی و فرهنگی کشور گفت: اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری (دام ظله)به منظور پاسداری از حریم اسلام ، قرآن و وانقلاب ضروری است .

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف

دربـاره مـا

در اصل يكصد و هفتاد و سوم قانون اساسي آمده است: «به ‌منظور رسيدگي به شكايات، تظلمات و اعتراضات مردم نسبت به مأمورين يا واحدها يا آئين‌نامه‌هاي دولتي و احقاق حقوق آنها، ديواني به نام ديوان عدالت اداري زير نظر رئيس قوه قضائيه تأسيس مي­گردد.