رئیس دیوان عدالت اداری:
از همه ظرفیت‌های دیوان عدالت اداری در راستای سند تحول استفاده می کنیم

رئیس دیوان عدالت اداری، در دیدار نوروزی با کارکنان، بر استفاده از همه ظرفیت‌های دیوان عدالت اداری در راستای سند تحول تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین حکمتعلی مظفری، رئیس دیوان عدالت اداری، در دیدار نوروزی معاونان، مدیران، قضات و کارکنان دیوان عدالت اداری ضمن تبریک سال جدید و حلول ماه مبارک رمضان، بر استفاده از همه ظرفیت‌های دیوان عدالت اداری در راستای سند تحول تاکید کرد.

وی با اشاره به کینه توزی های  نظام استکبار علیه جمهوری اسلامی به مقاومت ملت ایران در طول چهار دهه از عمر نظام  ، ابراز امیدواری کرد در سال جدید شاهد گشایش های اقتصادی و رفع تحریم ها در سایه عنایات حضرت ولی عصر (عج) و تدابیر مقام معظم رهبری باشیم.

رئیس دیوان عدالت اداری در بخش دیگری از بیانات خود در جمع قضات و کارمندان به برخی از تاکیدات رئیس قوه قضائیه اشاره کرد و خواستار تحقق این تاکیدات در محورهای 15 گانه شد.

فراهم آوردن بستر لازم در جهت حمایت همه جانبه در جهت حل مشکلات قضات و کارمندان دستگاه قضایی از جمله تاکیدات ریاست محترم دیوان بود و آن را در جهت اجرای کامل سند تحول بسیار موثر و تاثیرگذار نامید.

حجت الاسلام و المسلمین مظفری در ادامه به برخی از محورهای 15 گانه مورد تاکید رئیس قوه قضائیه اشاره کرد و افزود: کم کردن ورودی دستگاه قضایی، کاهش فرآیند دادرسی، نخبه گزینی و اتقان آرا از جمله مباحث مهم در سال جاری می باشد که بایستی با برنامه ریزی و مطالعه در جهت تحقق آن قدم برداشت.

وی اصلاح قوانین در اجرای سند تحول را در مجموعه دیوان عدالت اداری اجتناب ناپذیر دانست و گفت: لایحه  تشکیلات و آئین دادرسی دیوان عدالت اداری در مجلس مطرح می باشد که در صورت تصویب آن بخش عمده ای  از مشکلات و موانع در رفع سند تحول قضایی رفع می گردد.

رئیس دیوان عدالت اداری اجرای به موقع احکام ارتباط تنگاتنگ با مردم و حضور مسئولین در مساجد و اماکن و شنیدن سخنان مردم را از دیگر برنامه های سال جاری قوه قضائیه  عنوان کرد و خواستار توجه به مشکلات مردم و خدمت رسانی بی منت به ملت شریف شد.

 

 

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف