ملاقات مردمی رئیس دیوان عدالت اداری به صورت مجازی با مردم استان هرمزگان

با دستور رییس دیوان عدالت اداری و در راستای برگزاری ملاقات های مردمی به صورت مجازی به جهت رفع مشکلات مردم و جلوگیری از مراجعه حضوری به دیوان، دومین جلسه مجازی، با مردم استان هرمزگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، با دستور حجت الاسلام و المسلمین حکمتعلی مظفری، رئیس دیوان عدالت اداری و با همکاری دادگستری استان هرمزگان و دفتر استانی دیوان عدالت اداری در شهر بندرعباس، رئیس دیوان و معاونان با تعدادی از اصحاب پرونده به صورت مجازی دیدار و گفتگو کردند. 

 

 

در جریان این دیدار مجازی و با بررسی مقدماتی وضعیت پرونده ملاقات کنندگان، رئیس دیوان عدالت اداری پس از شنیدن درخواست ها و مشکلات مردم در خصوص روند رسیدگی به پرونده ها، دستور پیگیری مشکلات و خواسته‌های مطروحه را به معاونان و مدیران مربوطه صادر کرد  تا با گسترش این طرح بتوان مراجعات مردمی به دیوان، مخصوصا از استان هایی که با تهران فاصله زیادی دارند را کاهش داد.

در راستای توسعه و تحول خدمات الکترونیک، برگزاری ملاقات های مردمی به صورت مجازی با دیگر استان ها در دستور کار قرار دارد و به زودی این دیدار مجازی با استان دیگر صورت خواهد گرفت.

 

 

 

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف