مقام معظم رهبری: * جنگ هشت ساله، ما را قوی‌تر کرد. اگر جنگ هشت ساله نبود، این سرداران شجاع، این مردان برجسته نشان داده نمیشدند، در بین ملت بروز نمیکردند؛ این حرکت عظیمِ مخلصانه‌ی مردم مجال بروز و ظهور پیدا نمیکرد. * جنگ تحمیلی را دشمن برای خاموش کردن انقلاب به راه انداخت، اما همین جنگ تحمیلی باعث شعله‌ورتر شدن نیروی انقلاب و روحیه‌ی انقلاب شد. *** هفته دفاع مقدس گرامی باد
نشست علمی «آزادی و برابری در آراء دیوان عدالت اداری»

در تاریخ 17/2/92 با همکاری معاونت آموزش و پژوهش دیوان عدالت اداری نشست علمی «آزادی و برابری آموزشی در آراء دیوان عدالت اداری» در قالب بیست و چهارمین نشست تازه های حقوق عمومی در دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی برگزار گردید.

در ابتدای این نشست که با حضور جمعی از اساتید حقوق عمومی و قضات دیوان عدالت اداری از ساعت 16 الی 19 برگزار شد، اساتید حاضر مفاهیم آزادی و برابری آموزشی و جایگاه آن در آراء هیأت عمومی دیوان را تبیین نمودند. در ادامه دو تن از قضات دیوان عدالت اداری ضمن بیان دیدگاههایشان، نظرات خود را در خصوص نقدها و ابهامات مطرح شده از سوی سخنرانان در خصوص آراء هیأت عمومی دیوان در حوزه آزادی و برابری آموزشی ارائه نمودند. در پایان نیز اساتید و قضات دیوان به سؤالات دانشجویان شرکت کننده در جلسه پاسخ گفتند .

 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف

دربـاره مـا

در اصل يكصد و هفتاد و سوم قانون اساسي آمده است: «به ‌منظور رسيدگي به شكايات، تظلمات و اعتراضات مردم نسبت به مأمورين يا واحدها يا آئين‌نامه‌هاي دولتي و احقاق حقوق آنها، ديواني به نام ديوان عدالت اداري زير نظر رئيس قوه قضائيه تأسيس مي­گردد.