بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
در آستانه فرا رسیدن میلاد حضرت فاطمه (س) و روز مادر:
آئین گرامیداشت روز زن و مقام مادر در دیوان عدالت اداری برگزار شد

به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س)، همایش و بزرگداشت روز زن و مقام مادر با حضور ریاست دیوان و جمع کثیری از بانوان کارمند در دیوان عدالت اداری برگزار شد.

به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س)، همایش و بزرگداشت روز زن و مقام مادر با حضور ریاست دیوان و جمع کثیری از بانوان کارمند در دیوان عدالت اداری برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام والمسلمین محمد کاظم بهرامی ضمن تبریک به مناسبت میلاد حضرت صدیقه کبری (س)، روز زن و بزرگداشت مقام مادر، و همچنین تبریک به مناسبت ولادت حضرت امام خمینی (ره)، در خصوص شخصیت والای حضرت فاطمه(س) گفت: بانوان دیوان عدالت اداری باید همواره شخصیت والای دختر پیامبر را الگوی خود قرار دهند.

 

رئیس دیوان عدالت اداری با بیان اینکه در عالم معنویت تفاوتی بین زن و مرد نیست، افزود: زنان در طول تاریخ از موقعیت مطلوب و شأن بالایی برخوردار نبوده اند و غالباً مورد بی مهری و ظلم و ستم واقع می شدند، اما دین مقدس اسلام با گفتار و رفتار پیامبر، شخصیت از دست رفته زنان را احیا کرد و آنان را مایه رحمت و برکت معرفی نمود و این انقلاب بزرگی در دنیای جاهلیت بود.

 

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی به جایگاه زن در فرهنگ غرب اشاره کرد و گفت: به بهانه ی دفاع از حقوق زنان و استفاده تبلیغاتی از آنها، زنان را به موجودی تبدیل کرد که فقط برای برطرف کردن غرائز مورد بهره برداری قرار می گرفت که پیامدهای این رفتار، تضعیف نهاد خانواده ، تقابل زن و مرد ، ترویج الگوهای غیر اخلاقی می باشد . این بلایی است که با کارهای غلط ، با حرکت افراطی و تفریطی درباره ی زن انجام گرفت ، بر سر جامعه ی بشری آمد ، و بیشتر از همه بر سر زن غربی آمد

 

رئیس دیوان عدالت اداری نقش زنان را در شکل گیری و تداوم اتقلاب اسلامی مهم دانست و افزود: زنان نقش بسيار مهمي در پرورش انقلاب اسلامي ايفا نمودند و حقيقتاً در مواردي نقش سنگين تر و مؤثرتري را نسبت به مردان در جريان مبارزه داشتند  به طوری كه زنان نه تنها در برخي موارد در صحنه مبارزه حضور جدي و فعال داشته و خود در خط مقدم مبارزه حاضر مي شدند بلكه مشوق اصلي فرزندان و همسران خويش براي شركت در اين مبارزه به حساب مي آمدند.

 

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی در پایان زنان شاغل را با غیرت دینی و متعصب خواند و از همه آنها بخاطر تلاش در محیط کار و منزل تقدیر و تشکر کرد.

 

 

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف