بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری:
حضور شکوهمند مردم در راهپیمایی 22 بهمن شکر نعمت مستمرِ انقلاب بود

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی با اشاره به حماسه حضور ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن این حضور شکوهمند را شکر نعمتِ مستمرِ انقلاب اسلامی دانست.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی با اشاره به حماسه حضور ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن این حضور شکوهمند را شکر نعمتِ مستمرِ انقلاب اسلامی دانست.

 

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین محمد کاظم بهرامی، رئیس دیوان عدالت اداری در نطق پیش از دستور نشست هیأت عمومی دیوان عدالت اداری، نعمتِ انقلاب اسلامی را نعمتی مستمر دانست که مشیت الهی در طول 40 سال ملت ایران را از آن بهره مند ساخته و حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن را شکر این نعمت دانست.

 

براساس این گزارش، حجت الاسلام و المسلمین بهرامی با اشاره به تجلی حماسه حضور راهپیمایی 22 بهمن، به ضرورت تشکر و قدردانی از مردم بخاطر آفریدن این حماسه بزرگ اشاره کرد و گفت: بصیرت ملت و حضور همیشگی و ایثارگرانه آنها در همه عرصه های انقلاب جای تقدیر و تشکر دارد.

 

رئیس دیوان عدالت اداری افزود: همه باید قدردان این انقلاب و مردم باشیم و قدر نعمت هدایت و رهبری امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری را بدانیم و با وجود توطئه های دشمنان، حوادث ،اتفاقات، مشکلات و ضعف های موجود، هر یک از ما به نوبه خود سعی خویش را در حل مشکلات بکار ببندیم و این انقلاب را آنطور که شایسته آن است حفظ کنیم.

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف